SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

20-20-2 подробности?

Re: 20-20-2 подробности?

:)) и се изненадваш!? :D
 
Re: 20-20-2 подробности?

Здравейте,

Ще имате повече информация в четвъртък доколкото знам.

Поздрави.

Какво става с подробностите около състезанията за млади таланти на БГСайт?
Трябваше вчера да има информация и до колкото разбирам нищо не е обявено в никоя от категориите.
 
Re: 20-20-2 подробности?

Дайте идея какво точно да правят в състезанието по оптимизация . Засега мислим да е основно създаване на текст по зададена фраза + онпейдж, но още може да се промени, ако има по-добра идея
 
Re: 20-20-2 подробности?

Така е, но анализа е най-важната част от процеса. Без него текста и OnPage са някак да започнеш от десерта :)
Аз бих заложил на анализ и откриване на основна фраза за оптимизиране + текст и OnPage. Всичко в този бизнес е субективно, защото алгоритъма не е публичен ;)
 
Re: 20-20-2 подробности?

Хубава идея, но как ли биха се справили за 2 часа с тези 3 неща - аз не мога, но ако развием идеята може да се мисли за анализ на грешки в готови сайтове
 

Горе