SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Amazon.fr - въпрос за поръчката.

gvv

+Gennadiy Vorobyov
Хванах се да поръчам от амазона.

Някой знае ли, на кой етап е плащането?

След като мина една седмица и не ми изтеглиха парите от картата, се зачудих. Оказа се, че не съм платил.

Пък не знам как :confused:, че и гугъл траслейта не превежда бутоните :)
 
Re: Amazon.fr - въпрос за поръчката.

Доколкото си спомням, като съм поръчвал от amazon.com ми дърпаха парите от картата след 2-3 седмици. Нещата, които съм поръчвал или ги нямаше или пък чакаха някой от стоките, за да пакетират всичко в една пратка. Т.е. взимат ти парите, когато всичко е налично и са готови да пуснат пратката, а не веднага след като си пуснеш поръчката.

С транслейта, не можеш ли да отидеш на Order Status и да преведеш? - https://www.amazon.fr/gp/css/history/view.html/ref=ya__57?ie=UTF8&orderFilter=wheres-my-stuff
 
Последно редактирано:
Re: Amazon.fr - въпрос за поръчката.

парите се взимат когато са готови да шипват.
бих ти препоръчал да отвориш два паралелни прозореца на .com и .fr и така ще се ориентираш най-добре кое къде е
 
Re: Amazon.fr - въпрос за поръчката.

С транслейта, не можеш ли да отидеш на Order Status и да преведеш? - https://www.amazon.fr/gp/css/history/view.html/ref=ya__57?ie=UTF8&orderFilter=wheres-my-stuff

Прогнозна Дата на завършване: 10-ти март 2010 до 13-ти март 2010
Очаквана дата на доставка: 24-ти февруари 2010 год.

Като преди седмица числата бяха с 7 по-малки.

парите се взимат когато са готови да шипват.
бих ти препоръчал да отвориш два паралелни прозореца на .com и .fr и така ще се ориентираш най-добре кое къде е

Явно съм объркал нещо - продавача е самия Амазон. Една седмица е достатъчна, мисля :confused:
 
Последно редактирано:
Re: Amazon.fr - въпрос за поръчката.

Датите ги променят, според това кога очакват да имат наличност от продукта. Сега гледам една стара моя поръчка, направена на 24 Септември и шипната на 24 Октомври. През този приод няколко пъти променяха датите.
 

Горе