SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Garga.biz

alex.atanasov

Senior Member
На някой случвало ли му се е Гаргите да му изтрият реклами без никакво съобщение? Навява ме мисълта, че имам много кликове на определени реклами и пичовете просто ми спират системните реклами. Нито 1 имейл за да да ме информират, нищо. За мен това е адски некоректно и ще спра да ги ползвам.
 
Re: Garga.biz

Идентично е при всички ни.
Иначе разпратиха съобщения в системата си:

Garga.biz Ви уведомява, че преустановява рекламната си кампания.
Активните служебни реклами ще бъдат изтрити.
Ще бъде интегрирана нова опция, чрез която ще имате възможност да добавяте статични банери, които да се показват, когато няма публикувани реклами във позициите.
Очаквайте повече информация във връзка с новата опция.

Това беше с Гаргата :)
 
Re: Garga.biz

По-добре ги обърнете в реклама. Не вярвам да Ви ги платят, за съжаление.

Сега колко ме е яд,че не си използвах 4 те хиляди клика...:confused:

пробвай това с адсенсе да направиш да видим те как ще реагират.......... пак ще те баннат.

Едно от най-дразнещите неща в Българските сайтове са тези POPUPS за 100 200 хита на месец от бгтоп само си дразните посетителите.
 
Re: Garga.biz

пробвай това с адсенсе да направиш да видим те как ще реагират.......... пак ще те баннат.

Едно от най-дразнещите неща в Българските сайтове са тези POPUPS за 100 200 хита на месец от бгтоп само си дразните посетителите.

Аз не помня в условията им да пише,че не се препоръчват реклами в поп-ъп. Отделно,че държаха така рекламата 3 седмици. КЪде бяха до този момент!?
И защо не ми платиха за юни..след като тая реклама я сложих юли.:confused: Да не говорим,че от тая позиция не правех много кликове!
 
Re: Garga.biz

Някой ползвал ли е друга връзка за контакт с гарга, освен мейл от контакт формата?
Получвали ли сте отговор на ваши запитвания? (през мейла)

Аз лично имам чувство, че там всичко е на автопилот и никой не поглежда мейловете, които пиша.
 
Re: Garga.biz

Днес получих отговор от Гарга:

На въпроса ми, защо спирате рекламите ми, отговориха следното:


Здравейте,
рекламните карета са спряни от
рекламодателя в случая ние. Рекламната
кампания на ГАРГА приключи и за това
прекъсваме работата на рекламите, които
сме стартирали.

Поздрави,
ГАРГА

На въпроса, кога ще ми бъде изплатено дължимото, отговориха следното:

Здравейте,
натрупаните суми се изплащат до 2 месеца
след подаване на заявката.

Поздрави,
ГАРГА

Няма, какво да коментирам..
 

Горе