SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google трепа МФА сайтове с телефон

sofremonti

New member
Едно откровено МФА прилично сайтче с добър трафик и добри доходи след посещение от Гугъл, изчезва за секунди от серпа.

4657701y.jpg


Някой друг с подобни проблеми?
 
Re: Google трепа МФА сайтове с телефон

има си хюман ревю в тежките ниши няма начин случаен сайт да оцееле
 
За: Google трепа МФА сайтове с телефон

За: Google трепа МФА сайтове с телефон

Не разбрах. Как така след посещение от гугъл. До сега гугъл не е идвал на сайта ти никога така ли?
ЕДИТ: Ааа, посещение от човек от екипа на Гугъл имаш предвид. Еми може. Това по-има логика. Явно е някакво наказание. Да го беше направил МФХ, мейд фор хюманс ;)
 
За: Google трепа МФА сайтове с телефон

За: Google трепа МФА сайтове с телефон

Аз не разбрах каква е връзката с "телефон" и какво означава "трепа" ?!? :-/
 
Re: Google трепа МФА сайтове с телефон

Дадох и втора жертва - ремонти.org. Бях го купил наказан, изкарах го от дупката, вкарах го в топ 5 и днес го няма. Взе да ми писва вече.
 
Re: Google трепа МФА сайтове с телефон

Дадох и втора жертва - ремонти.org. Бях го купил наказан, изкарах го от дупката, вкарах го в топ 5 и днес го няма. Взе да ми писва вече.

Дай малко повече инфо? По същия начин ли са минали ръчно като предния? Сигурен ли си, че проблемът не идва от хостинга? ;)
 
Re: Google трепа МФА сайтове с телефон

Дай малко повече инфо? По същия начин ли са минали ръчно като предния? Сигурен ли си, че проблемът не идва от хостинга? ;)
Него не го знам, бях го оставил на самотек и нямам брояч на него. Нали беше наказан и нямах някакви определени надежди. Случайно видях че го няма. Проверих и двайсетина други, те си седят, засега де. Докато другия наказан беше Топ 1 от 61М и в Топ 1-5 за още 300-400 лонг.
 
За: Google трепа МФА сайтове с телефон

За: Google трепа МФА сайтове с телефон

Пробвай ги с няколко 'силни' линка
може пак да се върнат на позиция
 
Re: Google трепа МФА сайтове с телефон

Малко ъпдейт -
Върна около 600 киурда в серпа от позиции 1,2,3 на позиции 3,4,5,6. Индексът се губи обаче. Май и дано всичко ще се окаже човъркане на фини настройки на алгоритъма.
 
Re: Google трепа МФА сайтове с телефон

Всичко се оправи, било е некъв бъг в алгоритъма. Е, с малко по задни позиции, но се надявам да фиксне и това.
 
Re: Google трепа МФА сайтове с телефон

Днес отново едно сайтче си замина. На миналото поне ми пуснаха още стотина за 1 час, на тоя ги откъснаха на секундата. Само при мен ли ги има тия проблеми?

4671325B.jpg
 
За: Google трепа МФА сайтове с телефон

За: Google трепа МФА сайтове с телефон

Кой знае какво правиш не както трябва :) Гледа ли го за други евентуални причини? Не знам колко брутален МФА трябва да е, че да го спират така.
 
Re: За: Google трепа МФА сайтове с телефон

Re: За: Google трепа МФА сайтове с телефон

Кой знае какво правиш не както трябва :) Гледа ли го за други евентуални причини? Не знам колко брутален МФА трябва да е, че да го спират така.

Най интересното е че не съм го пипал от месеци. Единствното негативно на сайта е че баунс рейта е много висок.
 

Горе