SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google AdSense Сметка е Прекратена

exP

New member
Здравейте, XXXX XXXXXX,

Наскоро преглеждахме записите в нашата система и установихме, че Вашият
AdSense профил представлява значителен риск за рекламодателите на
AdWords. Тъй като присъствието на профила Ви в нашата издателска мрежа
може да причини финансови загуби на рекламодателите в бъдеще, взехме
решение да го закрием.

Моля да проявите разбиране, че тази стъпка е необходима за защитата на
интересите на нашите рекламодатели и другите AdSense издатели.
Разбираме, че това може да Ви причини неудобства, и Ви благодарим за
разбирането и сътрудничеството.

Ако имате въпроси относно профила си или предприетите от нас действия,
моля не отговаряйте на този имейл. Повече информация ще намерите на
адрес
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153&hl=bg.

С уважение,

Екипът на Google AdSense

Закакво биха ми го прекратили сайта е www.ex-tv.net нито имам нелецензиран софтуер , музика , филми или там какво ли още не просто сайт за телевизия.Задавам тук въпроса си защото знам че има човек от Адсенс екипа дано обърне внимание на темата !
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

"XXX+18"

За това обикновенно биха извадили само сайта от мрежата на АдСенс, но вероятно нарушаваш и други правила. Например имаш АдСенс код точно над лентата с "течащи" новини: "Watch the matches from Euro 2008..." което може да привлича повече от необходимото внимание към рекламите, което пък се третира като невалидни кликове.
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

значи лентата е сложих преди 2 дни , а доколкото прочетох те следяли сайта ми от много време за секцията +18 можеха да предупредят сега ще е махна...
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

Това беше само предположение от моя страна. Колкото до XXX е упоменато в TOS.
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

Това беше само предположение от моя страна. Колкото до XXX е упоменато в TOS.

XXX са премахнати дали ще мога да се договоря да ми пуснат акаунта че ми оставаха съвсем малко до 100 :( ?
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

Мисля, че става въпрос за правата за излъчване на ТВ програмите. Наскоро полицията атакува един такъв сайт в Русе и конфискуваха техника ... не се знае от телевизиите къде са пращали оплаквания ... достатъчно е един канал да се е жалвал на Г че излъваш нелегално програмата му и ...
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

От AdSense не предупреждават. Нито обръщат внимание на жалби след спрян акаунт. Кофти, но факт.
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

ами аз не излъчвам нито 1 канал на мен какво ще ми вземат всички канали са от други машини !
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

a bgtelevizia.com твой ли е? Може човека да се е, ядосал защото и той се издържа от Adsense и да им е писал. Или имате с него споразумение?

не не е мой ето още 1 доказателство човека той си излъчва каналите и едвали плаща... на телевизиите

п.п кажете други програми като гугъл попаднах на adbrite.com но ми трябва някоя сигорна че плаща с чек или най добре с paypal
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

п.п кажете други програми като гугъл попаднах на adbrite.com но ми трябва някоя сигорна че плаща с чек или най добре с paypal



BidVertiser (refferal link)
 
Последно редактирано:
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

на мен преди време ми спряха адсенса на един от сайтовете с обяснение,че съм имал реклама на сайта на буки.но само толкова .не ми прекратиха акаунта.не знам какво прегрешение трябва да имаш,за да ти спрат акаунта....
надявам се това не е политика на гугъл ,за да избегне плащания.още повече,че става въпрос за "смешни" суми
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

но странното е че като правих по 30-40 клика на ден нищо не казваха и за последните 8 дни направих над 30$ горе долу по над 100 клика дневно а последните 2 дни по 190 клика.... и на 3-тия ден хоп спираме ти ак-то ще изчакам коментар от съпортна на адсенс нали тук има човек от тях
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

Аз не бих залагал на отговор от съпорта на АдСенс тук или в който и да е форум. Обикновенно не отговарят на проблеми свързани с конкретен акаунт във форумите. Нарушил си правило което, само по себе си е достатъчно да ти затворят акаунта без предупреждение. А както разбра, е възможно да имаш и други нарушения на правилата за услугата... Мисля, че е по-добре да се замислиш относно алтернатива за монетизацията на трафика който имаш.
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

предложете нещо подобно на гугъл да сложа реклами дадохами BidVertiser но хората тряя плащат да рекламират в моя сайт , а дали ще стане скоро...
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

п.п кажете други програми като гугъл попаднах на adbrite.com но ми трябва някоя сигорна че плаща с чек или най добре с paypal

Изи Трейдър :) (www.easytrader.bg) Много съм доволен от тях :)
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

От AdSense не предупреждават. Нито обръщат внимание на жалби след спрян акаунт. Кофти, но факт.

Мен ме бяха предупредили един път - бях пробвал някаква простотия за размяна трафик f3bg или нещо такова... Та пратиха ми мейл, моментално премахнах простотията, пратих извинително писмо и всичко беше наред.

Наистина си мисля, че си направил нещо по-сериозно за да ти закрият акаунта без предупреждение. Да не би да си писал нещо като "Кликни тук, Виж тук, Други телевизии" над адсенс кода? Въобще приходите за които говориш са нереални за български сайт. Сподели за трафика си, колко беше?
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

по 400 уникални на ден и се дигаха.... защо да са нереални имах 3 гугъл реклами 2 468х60 и 1 728х15 бутони те май генерираха най много нито съм писал кликайте на рекламите , нито помогнете като кликнете тук или тем подобни без предупреждение трият акаунта...
 
Re: Google AdSense Сметка е Прекратена

От 400 уникални да получиш 100+ клика си е 100% нереално! Или си поредния хитрец, който се опитва да надхитри Г, или си най-великият човек в областа на уеб монетизацията... Казвам го просто като мнение (не се заяждам)!
 

Горе