SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Adsense content? - BUSTED!

Didko

New member
Първо привет на всички! Надявам се да съм добре дошъл ;)
От доста време ви чета форумчето, но днес се престраших да се регна, защото открих странна аномалия в Адсенс :evil

Това което ми се случи (и продължава да се случва) е, че имам сайт с дадена насоченост и реших да започна нов проект с коренно различна насоченост от предходния, но хостинг плана ми позволява да имам мултипъл домейни. Настроих си алиас-а на новия домейн, който сочи към контента на стария, но поне исках да проверя дали ДНС-а вече е стоплил. И! Отварям си новия домейн, зарежда ми се контента на стария сайт, а в него G-Ads нямат нищо общо с контента. Напротив - рекламките бяха 100% насочени към името на новия домейн! WTF?! ??? ::)

Cheers! ;)
 
Re: Google Adsense content? - BUSTED!

Didko каза:
Първо привет на всички! Надявам се да съм добре дошъл ;)
От доста време ви чета форумчето, но днес се престраших да се регна, защото открих странна аномалия в Адсенс :evil

Това което ми се случи (и продължава да се случва) е, че имам сайт с дадена насоченост и реших да започна нов проект с коренно различна насоченост от предходния, но хостинг плана ми позволява да имам мултипъл домейни. Настроих си алиас-а на новия домейн, който сочи към контента на стария, но поне исках да проверя дали ДНС-а вече е стоплил. И! Отварям си новия домейн, зарежда ми се контента на стария сайт, а в него G-Ads нямат нищо общо с контента. Напротив - рекламките бяха 100% насочени към името на новия домейн! WTF?! ??? ::)

Cheers! ;)

урл е първото нещо към което таргетва рекламите.
след което минава бота и съдържанието влиза в играта.
 

Горе