SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Analytics оферта: 50 лв Google AdWords

stefboy

New member
Google Analytics оферта: 50 лв безплатна реклама с Google AdWords
Здравейте,

Вие вече знаете, че Analytics ви помага да следите трафика на вашия сайт. Но знаете ли, че когато се комбинират Google Analytics с Google AdWords реклама , може да получите повече от Вашия уебсайт - по-голям трафик, по-насочени посетители и повече бизнес. AdWords е програма, която работи като поставя насочени реклами до резултатите от търсене в Google.

За да Ви помогнем да започнете с AdWords и да не поемате никакъв риск ние Ви изпращаме безплатен ваучер на стойност 50лв. за реклама в AdWords. Само обърнете внимание, че след 30 ноември стойността на Вашия ваучер ще намалее на 30лв, така че използвайте го още днес.

Днес получих този емайл от гугъл с ваучер,интересното е че аз вече ползвам AdWords,а ваучера е за нови клиенти => попринцип не трябва да отговарям на изискванията им.Дали ще има проблем ако сега си регистрирам нов акаунт за да мога да го използвам или чичко Гугъл ще ме удари през пръстите за измама ?
 
Re: Google Analytics оферта: 50 лв Google AdWords

Колеги, да му се намира на някой останал такъв ваучер?
Моят го дахох на познат, но се оказа, че един приятел иска да си прави аccount в adwords и сега ми се цупи, че за него нямало...

Моля PM ако някой има излишен.
 
Последно редактирано:

Горе