SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Authorship analytics

Re: Google Authorship analytics

Авторството настъпва все-повече. Даже някои хора вече са на ниво авторитет ;)
Не знам колко съм станал авторитет, но по търсения по фрази от блога ми, много често ми излиза Г+ профила, в който не съществуват тези фрази.
 
За: Google Authorship analytics

За: Google Authorship analytics

Във връзка с Google+ слагате ли линк с anchor текст от общата информация за профила? Линка е dofollow, но има двупосочни мнения дали трябва да се използва.
 
За: Re: Google Authorship analytics

За: Re: Google Authorship analytics

Не знам колко съм станал авторитет, но по търсения по фрази от блога ми, много често ми излиза Г+ профила, в който не съществуват тези фрази.

И при мен така... Явно сме популярни и алгоритмите ни третират като trusted :)
 
За: Re: Google Authorship analytics

За: Re: Google Authorship analytics

И при мен така... Явно сме популярни и алгоритмите ни третират като trusted :)
Мисля, че все пак за това става дума около Google+ и налагането му като социален сайт. Все пак е разположен на поддомейн на google, което малко или много означава, че ще си взаимодействат в някои отношения.

И аз не виждам за момента някакви негативи. Естествено трябва и чест шеринг в тази мрежа, за да има и положителни резултати де. :)
 

Горе