SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

google authorship may soon be automatic

Re: google authorship may soon be automatic

Благодаря за линка. То всичко отива към автоматичното при Гугъл. Сигурно и автоматично разпознават дали е човек на снимката или нещо друго и кой знае още колко други неща.
 
Re: google authorship may soon be automatic

:) Мерси, Скуби

мисля, че скоро ще могат да извличат всякакви профили - от ФБ, Туитър, Пинтерест (и да ги показват към материалите )

ние какво се напъваме тогава да си нагласяме ауторшипа ;)
 
За: Re: google authorship may soon be automatic

За: Re: google authorship may soon be automatic

Благодаря за линка. То всичко отива към автоматичното при Гугъл. Сигурно и автоматично разпознават дали е човек на снимката или нещо друго и кой знае още колко други неща.

Снощи си играх с една снимка на лице на човек, направих я черно бяла, махнах и що мога мета информацията, махнах и 30% от снимката, сложих и някакви други ефекти и все още я намираше в google images. Поизкривих му малко физиономията ( брадичка / очи / нос ), смених и формата. Пуснах я пак да я търси и гадината ми изкара, като най-добри предложения съвсем друга снимка на същия човек ...
 
Re: google authorship may soon be automatic

такива неща ме плашат...големия брат чука на вратата
 
Re: google authorship may soon be automatic

Ще им запука, но ще е късно вече. Аз почвам да се чудя, дали да продължавам да се правя на "авторитет" пред гугъл или да създам някакъв измислен герой. Ако един ден всичко се скапе, не искам да съм като разчекната жаба на площада.
 

Горе