SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

iPhone VS HTC

martinessko

New member
На път съм да си закупя нов телефон и съм се спрял на HTC и iPhone. Като цяло клоня повече към iPhone (говоря за 3 GS), но пък за HTC-то (HD2) чувам само хубави коментари. Телефонът ми е нужен(освен за разговори) за сърфиране, за администрация на страниците ми и за някоя друга снимка. Надявам се да изразите мнение.
 
Re: iPhone VS HTC

Мммм като качество на самото изделие:
- iPhone не е с сменяема батерия
- iPhone е пластмасов и се цепи от доло на 90% от приятелите ми е сцепен!
Истинската война е iOS срещу Android
Винаги съм бил поддръжник на linux и opensource така че за мен Android е най-добре. Много от приложенията за iPhone са платени и за да ги изтеглиш безплатно трябва да правиш доста неща по телефона си.
 
Re: iPhone VS HTC

А и само да добавя - работя с документи, така, че ще ми е в голям + лесната работа с тях (не съм отварял док. с нито един от 2-та)
 
Re: iPhone VS HTC

Код:
- iPhone е пластмасов и се цепи от доло на 90% от приятелите ми е сцепен!
Това не може да аргумент, понеже всичко зависи от поддръжката и използването. Има хора, които цепят и старите 3310-ки, ако ме разбираш :)
HTC-то ми е по-сложен за използване, но пък предимството му е дисплея.
Доста се рових из форумите и интересно, но срещнах много антиаифон фенове, но с някакви преувеличени коментари. По ме тегли към ябълката май .. :)
 
Re: iPhone VS HTC

За 700 лева може да намериш пъти по-добро от HD2 и iPhone 3GS:
HTC Desire S, Desire HD.
Ако имаш и малко повече - Sensation.
Все невероятни модели на Андроид.

Ако имаш още малко повече - Samsung Galaxy S 2. Пак Андроид.
За администриране, което е споменато, само това е мобилна ОС.

ПП. нищо, че ползвам 3GS :)
 
Re: iPhone VS HTC

Погледни Nokia N8. За цената си е много добра покупка и със сигурност е по-добър от двата на които си се спрял. Поздрави
 
Re: iPhone VS HTC

Сега се загледах в това Galaxy S2.

Уби ме с това:
- Двуядрен 1.2 гхц, което си е доста прилично сравнявайки го дори и с по-големите му събрята - IPAD и т.н.
- 1 гб рам
- HDMI wtf!
- 1080p видео (не, че ще ползвам, ама все пак)
 
Re: iPhone VS HTC

глас за HTC с Андроид
 
Re: iPhone VS HTC

HTC е много омазан с тоя сенс. освен това, за съвсем малко повече пари имаш Optimus 2X, който е много добро бюджетно решение.
 
Re: iPhone VS HTC

в никакъв случай win 6.5!

Иначе и аз съм за Андроид. Dell Streak можеш да си го вземеш за около 500 лв вече, а телефонът е невероятен, ползвам си го с най-големия кеф, с който съм ползвал телефон някога :)

иФон 3 си има доста кусури, които оправиха чак в 4 - ако не се лъжа, освен че не може да му се сменя батерията, Блутут може да се позлва само за слушалки и не може да снима видео... Копи-пейст също май нямаше... Бях вадил един списък с недостатъците, ама вече не ги помня...
 

Горе