SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO Contest 2008 V2.0

blacksnoopy

New member
2ро SEO състезание на UK Webmaster World за тази година.

Keyword-а ще го съобщят на 31 юли.

Финал - 1 октомври

Съдържанието трябва да е на EN

Награда - $2,000

The page must be brand new, no backlins no cached version.

Повече инфо и правила:

http://forums.ukwebmasterworld.com/seo-contest/13744-seocontest2-0-a.html

Регистрация:

http://www.ukwebmasterworld.com/seo-contest/0208/register.php
 
Re: SEO Contest 2008 V2.0

Ха добър ден,

Едно съобщение за SEO контеста 2.0, които иска да помага, да се включи в състезанието, да обединим сили или просто да удари по едно рамо с линк моля да заповяда!

Уеб сайта, с който участвам всеки може да го види от подписа (kabonfootprint). За сега основния конкурент е банда от Индонезия, които правят доста добър линк билдинг, чрез приятели от Индонезия.

Моята стратегия е следната:

1. Публикуване минимум по една статия на ден и из нея да има линкове към главната страница, за да се придаде тежестта към нея. С две думи линк архитектурата да казва на Г, че това е най-важната страница от уеб сайта.
2. Линк билдинг, а къде без това . Тук гледам да осигуря бързи линкове, чрез приятели или е-майл кампания, тъй като директориите за този кратък срок не вършат работа, а крайния срок е 1-ви Октомври.

Ако има въпроси Аз съм насреща 

P.S.

Не се опитвам да саботирам добре замисленото БГ състезание, което стартира на 1-ви Септември, но до тогава има 20 дни, а защо не се възползвате от това.
 
Re: SEO Contest 2008 V2.0

А ето и един груб анализ на линк билдинга на първите 20 участници.
 

Прикачени файлове

  • Link-Text-Report_kabonfootprint.com_2008-08-11.zip
    74.4 KB · Преглеждания: 0
Re: SEO Contest 2008 V2.0

ХАХАХ тези ме убиха ....

Цитат:

"Guy, I have decided to cancel the kabonfootprint SEO contest. Just to many things are not going right with the contest including co-sponsor who seem not to be around any more.
VERY VERY sorry about this guys."

Смях!
 
Re: SEO Contest 2008 V2.0

Егати подлите организатори, не стига, че отмениха състезанието, ами главният им тама админ "temi" в официалната тема за състезанието е променил линка с някаква си негова глупост
Код:
<a href="http://forums.linkbidscript.com/" target="_blank" user="your name">phplinkbid Script Forum</a>
радвам се, че не участвам и съжалявам за тея дето участват
 
Re: SEO Contest 2008 V2.0

Егати подлите организатори, не стига, че отмениха състезанието, ами главният им тама админ "temi" в официалната тема за състезанието е променил линка с някаква си негова глупост
Код:
<a href="http://forums.linkbidscript.com/" target="_blank" user="your name">phplinkbid Script Forum</a>
радвам се, че не участвам и съжалявам за тея дето участват
той скоро е продал форума,
ама наистина голяма глупост това ...
 
Re: SEO Contest 2008 V2.0

Хитряга вдига цената, чрез линковете и продава форума .... а тези дето са давали повечко пари за линкове не ми се мисли
 
Re: SEO Contest 2008 V2.0

Лошо момчета, ама като се вижда, че има "далавера" от такива състезания, според мене доста хора могат да се възползват като в този случай - рекламират, тръбят и накрая "...човека каза чакай малко..."

Според мене трябва да се участва в състезания, които са реномирани, или поне са се доказали като такива /там си заслужава да се хвърлят пари/. Щото и аз мога да вдигна форумче, да го напълня с контент от някой друг сео форум и да пусна една тема "Трето СЕО състезание в България - награден фонд 100 000 лв - дават се всяка седмица и без оптимизация - само цъкайте е на тези реклами 30 минути" :)))
 
Re: SEO Contest 2008 V2.0

Лошо момчета, ама като се вижда, че има "далавера" от такива състезания, според мене доста хора могат да се възползват като в този случай - рекламират, тръбят и накрая "...човека каза чакай малко..."

Според мене трябва да се участва в състезания, които са реномирани, или поне са се доказали като такива /там си заслужава да се хвърлят пари/. Щото и аз мога да вдигна форумче, да го напълня с контент от някой друг сео форум и да пусна една тема "Трето СЕО състезание в България - награден фонд 100 000 лв - дават се всяка седмица и без оптимизация - само цъкайте е на тези реклами 30 минути" :)))
това е второ състезание организирано от същия форум и то протече нормално
 

Горе