SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Web депозитар

boy6

New member
Срещнах термина някъде и искам да попитам дали някой знае къде има такава услуга. Оставям диска с файловете, дата и печат и т.н.
 
Re: Web депозитар

Срещнах термина някъде и искам да попитам дали някой знае къде има такава услуга. Оставям диска с файловете, дата и печат и т.н.

Предполагам, че искаш да се защитиш от кражба на съдържание? Или имаш друго предвид...?
 
Re: Web депозитар

На запад има подобни неща. Да кажем софтуер, който е криптиран, кода му се оставя в подобни депозитари, които при определени събития го пускат публично. Събитието примерно може да е фалит на фирма, смърт на автора и подобни. Идеята е да не се загуби кода.
 
Re: Web депозитар

Ми сайта стана готов на 99% и го завършвах на хостинга и ми смениха паролите за достъп и край. Има ми името на едно място дето не са се усетили и ми се ще да си защитя работата по някакъв начин.
 

Горе