SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Webmaster Tools проблем

alex.atanasov

Senior Member
Случвало ли ви се е, на единия ден да имате записи тук "Links to your site", а на другия ден да пише: No data available. Тази аномалия(според мен) ми се случва вече за втори път и честно казано нямам идея от какво е породена.

Да допълня, че това се случва на www . domejn1 . com, който има blabla.domejn1.com - тоест на два'та отделни сайта, които са с 1 главен домейн липсва "Links to your site".
 
Последно редактирано:
Re: Webmaster Tools проблем

И на мен ми се е случвало на няколко пъти. След известно време се оправя тва. Сега например имам сайт, на който камара време ми дава, че има над 600 000 линка, а от вчера ми показва че има само 700:eek:
 
Re: Webmaster Tools проблем

И на мен ми се случва, при това редовно и то на няколко сайта, които следя в GWT. Като зависимост наблюдавам, че този проблем най-често се проявява в началото на месеца - между 2-ри и 7-ми
 

Горе