SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Aff програми с комисионни през PayPal

traki

Оптимист ReMember
Търся афилиейт програми и мрежи изплащащи комисионни през PayPal. С тез чекове било голяма хамалогия. Първо чакай да се съберат, после, чакай да ти ги пратят, чакай да получиш чека, чакай да ти го осребрят... писна ми да чакам
Кажете някоя такава с която бързо да харча :)
 
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

афф на какво??

Нямам изисквания, netsurfer, колкото по-голямо разнообразие от продукти, толкова по-добре. Повечето които съм срещал са свързани предимно с теми, темплейти, продажба на софтуер и към тях за момента нямам интерес, но пък знае ли човек изпод кой храст е гърнето със златото
 
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

Мога да ти кажа някои CPA мрежи, които плащат с PayPal или директен депозит по банкова сметка. Но споделям само ако се занимаваш по-сериозно с PPC.
 
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

Мога да ти кажа някои CPA мрежи, които плащат с PayPal или директен депозит по банкова сметка. Но споделям само ако се занимаваш по-сериозно с PPC.
във форума май няма такава тема как става схемата с ppc и cpa :)
 
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

Прав си, няма много теми. :)
 
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

Мога да ти кажа някои CPA мрежи, които плащат с PayPal или директен депозит по банкова сметка. Но споделям само ако се занимаваш по-сериозно с PPC.

Супер, nbsp, моля те пусни едно лично.
Комбинирам PPC (пробвал съм и други, но в момента само с адсенс) + афф продажби
 
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

Под PPC имам предвид AdWords, а не AdSense.
 
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

Аааа, от другата страна.
Не, с adwords нямам кой знае какъв опит. Имам няколко кампании и то само за бг, а се интересувам повече от комисионни с английски.
 
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

да, mlazarov, с горното просто уточнявах за nbsp, какъв опит имам като advertiser :)
 
Последно редактирано:
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

Мога да ти кажа някои CPA мрежи, които плащат с PayPal или директен депозит по банкова сметка. Но споделям само ако се занимаваш по-сериозно с PPC.
Имам наблюдение напоследък все повече ЦПА програми забраняват промотиране чрез PPC. Например, Амазон наскоро забраниха, Читика забраняват за реферал прогамата им, имаше и още няколко, ама сега не се сещам.
 
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

Под CPA изобщо нямам предвид Amazon, Chitika или CJ. А програми от вида на Azoogle.

M-у другото http://www.markethealth.com/?aid=950606 (афилиейт линк) също плащат с PayPal, два пъти месечно.
 
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

[офтопик]
bl0ndie - готин ник. ;D
[/офтопик]
 
Последно редактирано:
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

Ако търсиш партньорска програма за WP теми, която плаща през PayPal, пробвай http://www.elegantthemes.com/ . Предлагат 50% комисионна с минимална сума за изплащане $49.

Друг вариант, ако ще продаваш hardcore продукти (хапчета за отслабване, системи за правене на пари онлайн, хазартни игри и т.н.), регистрирай се в http://www.moreniche.com/ . Имат наистина качествена селекция, добри комисионни и много ресурси за всеки уебмастър. Освен това поддръжката им е наистина бърза и отзивчива.
 
Re: Aff програми с комисионни през PayPal

Благодарности за инфото. Надявам се другата седмица да мога да ги разгледам задълбочено всичките
 

Горе