SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

adsense и analytics интегриране

johnny

trigger hippie
Нали уж екстрата е пусната, аз в моя Adsense акаунт не виждам въпросният бутон за интеграция? Какво трябва да направя за да го интегрирам?
 
Re: adsense и analytics интегриране

Доколкото разбрах, не е пусната за масова експлоатация. При някой акаунти се появява а при други не. И при мен все още я няма тази опция ;(
 
Re: adsense и analytics интегриране

Аз като го имам да не би да мога да го ползвам. Повече от месец чакам да се появят резултати, освен на главния домейн.
 
Re: adsense и analytics интегриране

Повече от месец чакам да се появят резултати, освен на главния домейн.

имаш предвид, че в аналитикс имаш един акаунт с няколко профила на домейни в този акаунт и услугата е достъпна само за този с който си отворил акаунта, т.н. главен !? или нещо друго ?
 
Re: adsense и analytics интегриране

имаш предвид, че в аналитикс имаш един акаунт с няколко профила на домейни в този акаунт и услугата е достъпна само за този с който си отворил акаунта, т.н. главен !? или нещо друго ?
по подразбиране е достъпна само за домейна с който е направен акаунта. За другите трябва да се добавя малък скрипт

bgkulinar, дай някой сайт за който още нямаш резултати да го погледна.
 
Re: adsense и analytics интегриране

по подразбиране е достъпна само за домейна с който е направен акаунта. За другите трябва да се добавя малък скрипт

ще видим как ще е като дойде при мен, аз за всеки отделен сайт/домейн съм си направил отделен акаунт, само на един от акаунтите имам добавени профили за поддомейни
 
Re: adsense и analytics интегриране


говорихме го това:
Код:
<script type="text/javascript">
window.google_analytics_uacct = "UA-xxxxxxx-x";
</script>
отива веднага след отварящия body таг (или моята ентерпретация - преди първия adsense unit код)
иначе ще си чакаш още 10 години.
Айде давай и пиши утре пак :)
 
Re: adsense и analytics интегриране

Айде давай и пиши утре пак :)
Пиша, макар и не утре :). Прав си, появиха се в деня в който ги сложих след отварящия боди таг. Тъпо, обаче, че не са го обяснили в хелпа или аз не съм намерил...
 
Re: adsense и analytics интегриране

Когато се сложи този код на допълнителните домейни, за колко време се появява и за тях?
 
Re: adsense и analytics интегриране

след 24 часа би трябвало да има статистика
Ясно, значи за утре ще е ок, мерси
 
Re: adsense и analytics интегриране

Не знам дали е съвпадение, обаче, дни след като ги вързах реално, приходите паднаха главоломно.
 
Re: adsense и analytics интегриране

Я само някой да ме светне какво точно ще показва тази екстра (говоря за обвързването на adsense с analytics)
 

Горе