SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продажба на руски бази и СЕО услуги

SeoLab

тел. 0894764273
Продавам следните руски бази
1) база руски директории за Аllsubmiter 5.01 - 39002 директори от които 17245 на автомат.
т.е. на автомат можете да регистрирате в 14551 директории и още толкова ръчно.
За да няма недоразумения, базата няма да работи с кракнати версии на събмитера.
Базата се дава в формати asd, xml, txt
Всички апдейти в течение на 6 месеца след покупката БЕЗПЛАТНИ.
При правилно съставяне на описанията на руски, след регистрацията пристигат около 1000 писма.
Всички адреси в базата са живи - при проверка на 20.04.08 дават отговор 200
В базата разбира се има и "боклук" но такава огромна база вече е невъзможно да бъде редовно проверявана и чистена.
Нова цена - 60$
Също така предлагам "прогон" по базата на автомат - цена 20$ за един сайт.

2) База от 1610 руски директории които приемат статии.
Формат txt за ръчна регистрация
Цена 20$

3) База за регистриране на своите RSS потоци - рускоезична!
В базата 54 адреси. Цена 10$

4) Предлагам услуги по правилното съставянето и размножението на текстове за уникализиране при регистрациите в директориите на български и руски.

5) Съставянето на 1000бр. описания от 255 символа + кратко описание 150 символа и заглавия - 15$ на български и 20$ на руски. (разбира се, че описанията от 150 символа ще са по-малко, а заглавията се получават около 100-на)

6) Размножение на статии 1000-2000 бр., уникални по съдържание за търсачките, 2500-3000 символа. Цена 25$
Услугата е само за размножението. Давате ми една статия и получавате на изхода 1000-2000 различни варианта.
При размножаването на текстовете, получавате текста с линковете на тези ключови думи, които укажите.
т.е. след това няма да се занимавате да слагате кодове в няколко хиляди статии.

За връзка пишете приват съобщения или ICQ 361451689
 
Последно редактирано:
Re: Продажба на руски бази и СЕО услуги

на мен ми допада.
Струва ли си регистрацията на български сайт в руските директории? (с описание на руски, заглавия на руски и так далее?)
 
Re: Продажба на руски бази и СЕО услуги

на мен ми допада.
Струва ли си регистрацията на български сайт в руските директории? (с описание на руски, заглавия на руски и так далее?)
Реално се получават над 1000 писма след "прогона".
Имам един български сайт, който е "прекаран" през базата.
На първия ап получи тИЦ30 и ПР2, на следващия ще видим как ще бъде.
Сайта който беше прекаран беше абсолютно нов и чист.
След работата по него, той явно стана видим за много НЧ (ниско честотни) и СЧ (средно честотни думи) ключови думи. Така че без допълнително купуване на линкове по тези думи, сайта изплува на 2-3 страница постепенно и се задържа там.

бая скъпичко е.
По повод "скъпо-евтино" - за кое стзва въпрос, за самите бази или за услугата регистрации по каталозите?
Ако е за самата база, има предложения и на по-ниски цени, но не и за такъв обем бази.
В тази база практически са почти всички продаваеми бази, събрани на едно място.
Ако е за регистрациите, за качествено регистриране с въвеждане на капчи са нужни около 3 до 4 часа работа.

Не съм апвал темата, но в момента цената на базата е 50$, а количеството се е увеличило до 19800 на автомат и 43941 всички директории в базата.
Разбира се, че има и много боклук вътре, но просто нямам физическото време да я почистя.
 
Re: Продажба на руски бази и СЕО услуги

А ако изстреляш 40000 регистрации в директории, няма ли да получиш някое наказание за пре-оптимизация от гугъл? Или може би трябва да се "изстрелват" на части през няколко месеца?

Т.е. въпроса е - не е ли опасно? :)

Реално се получават над 1000 писма след "прогона".
Имам един български сайт, който е "прекаран" през базата.
На първия ап получи тИЦ30 и ПР2, на следващия ще видим как ще бъде.
Сайта който беше прекаран беше абсолютно нов и чист.
След работата по него, той явно стана видим за много НЧ (ниско честотни) и СЧ (средно честотни думи) ключови думи. Така че без допълнително купуване на линкове по тези думи, сайта изплува на 2-3 страница постепенно и се задържа там.


По повод "скъпо-евтино" - за кое стзва въпрос, за самите бази или за услугата регистрации по каталозите?
Ако е за самата база, има предложения и на по-ниски цени, но не и за такъв обем бази.
В тази база практически са почти всички продаваеми бази, събрани на едно място.
Ако е за регистрациите, за качествено регистриране с въвеждане на капчи са нужни около 3 до 4 часа работа.

Не съм апвал темата, но в момента цената на базата е 50$, а количеството се е увеличило до 19800 на автомат и 43941 всички директории в базата.
Разбира се, че има и много боклук вътре, но просто нямам физическото време да я почистя.
 
Re: Продажба на руски бази и СЕО услуги

А ако изстреляш 40000 регистрации в директории, няма ли да получиш някое наказание за пре-оптимизация от гугъл? Или може би трябва да се "изстрелват" на части през няколко месеца?

Т.е. въпроса е - не е ли опасно? :)

Не е опасно.
Линка към тебе няма да се появи едновремено във всички директории - това е физика.

При добавяне на линка в директорията търсачките ще индексират всяка директория по-своему, както си я знаят. Става задача с много променливи, което си е математика.
 
Re: Продажба на руски бази и СЕО услуги

Ако е за регистрациите, за качествено регистриране с въвеждане на капчи са нужни около 3 до 4 часа работа.

Не съм апвал темата, но в момента цената на базата е 50$, а количеството се е увеличило до 19800 на автомат и 43941 всички директории в базата.
Разбира се, че има и много боклук вътре, но просто нямам физическото време да я почистя.

1. 3-4 часа прогон по директории с капча из цялата база ли?
2. т.е. 43941 - 19800 = 24141 руками?
 
Re: Продажба на руски бази и СЕО услуги

1. 3-4 часа прогон по директории с капча из цялата база ли?
2. т.е. 43941 - 19800 = 24141 руками?
Само на автомат :)
Ръчно не съм регистрирал вече 2 години :)
Това е безумие :)
На ден ръчно се минават около 250-300 каталога.
Ако трябва да мина цялата база, ще ми отнеме една година сигурно :)
Вярно е, че е по-качествено, но като се има впредвид че там ще има и много боклук (сайтове които не приемат вече регистрации, сложили са редирект, вече не съществуват като директории или искат обратки) то си губи смисъла.
Щом от около 16-17 хил реално регят около 1000, а от тези 1000 само 10-15% реално се учитат от Гугъл, какво да говорим.
Но от друга страна такива регистрации са полезни когато искаш да затрудниш конкуренцията.
Когато вземеш някой конкурент и му събереш бековете, веднага ти ставя ясна картинката какви методи ползва, колко и какви линкове ти трябват за да излезеш в ТОП 10 напр.
Но ако си прекарал сайта през такива бази, то в бековете ще има 1000 адреса поне + башка което купуваш и за конкуренцията ще е почти невъзможно реално да оцени ситуацията.
За българските сайтове важи с пълна сила :)
Рядко съм виждал български сайтове в ТОП-а с повече от 100-на бека.
Така че такива регистрации носят полза в няколко направления.
 
Re: Продажба на руски бази и СЕО услуги

може би до 1-2 месеца макс ще се свържа с теб за 1-2 прогона по автомата :)
 
Re: Продажба на руски бази и СЕО услуги

може би до 1-2 месеца макс ще се свържа с теб за 1-2 прогона по автомата :)
Няма проблем.
Можеш направо на Кю-то да пишеш.
 
Re: Продажба на руски бази и СЕО услуги

Продавам следните руски бази
1) база руски директории за Аllsubmiter 5.01 - 19935 директори от които 10240 на автомат.
т.е. на автомат можете да регистрирате в 14551 директории и още толкова ръчно.
За да няма недоразумения, базата няма да работи с кракнати версии на събмитера.
Базата се дава в формати asd, xml, txt
Всички апдейти в течение на 6 месеца след покупката БЕЗПЛАТНИ.
При правилно съставяне на описанията на руски, след регистрацията пристигат около 1000 писма.
В базата разбира се има и "боклук" но такава огромна база вече е невъзможно да бъде редовно проверявана и чистена.
Нова цена - 40$
Също така предлагам "прогон" по базата на автомат - цена 20$ за един сайт.

2) База от 1610 руски директории които приемат статии.
Формат txt за ръчна регистрация
Цена 20$

3) База за регистриране на своите RSS потоци - рускоезична!
В базата 54 адреси. Цена 10$

4) Предлагам услуги по правилното съставянето и размножението на текстове за уникализиране при регистрациите в директориите на български и руски.

5) Съставянето на 1000бр. описания от 255 символа + кратко описание 150 символа и заглавия - 15$ на български и 20$ на руски. (разбира се, че описанията от 150 символа ще са по-малко, а заглавията се получават около 100-на)

6) Размножение на статии 1000-2000 бр., уникални по съдържание за търсачките, 2500-3000 символа. Цена 25$
Услугата е само за размножението. Давате ми една статия и получавате на изхода 1000-2000 различни варианта.
При размножаването на текстовете, получавате текста с линковете на тези ключови думи, които укажите.
т.е. след това няма да се занимавате да слагате кодове в няколко хиляди статии.

За връзка пишете приват съобщения или ICQ 361451689
 
Re: Продажба на руски бази и СЕО услуги

seo-pi4 почна прогон (т.1) по една моя поръчка.

Ще има отчет.

А какво е "прогон", т.е. какво имате предвид, като използвате тази дума, че не мога да вдяна :)
 
Re: Продажба на руски бази и СЕО услуги

продухване ;D

Е какво "продухвате" ... наистина не мога да разбера за какво говорите и питам може и аз да искам едно продухване ;)

Малко по-обстойно обяснение може ли?
 
Re: Продажба на руски бази и СЕО услуги

продухване ;D
Kому как и както му харесва, някой и под вода го правят.
Стига лаптопа да му е водонепроницаем.
Малко по-обстойно обяснение може ли?
Става въпрос за регистрация в руски директории.
 

Горе