SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

meta.bg

sofremonti

New member
Днеска ми е някаква инвазия по бг сайтовете от тая търсачка. Кога я направиха, кога тръгнаха хората да търсят там? Нещо ми се губи изглежда. Накой с повече инфо?
 
За: meta.bg

За: meta.bg

За първи път я виждам, но сега проверих и аз имам влизания от нея ... 6 влизания, от 6 различни града, на 6 различни страници .... егати работата

Създадена е 2013-10-17
REGISTRANT:
Welino GmbH
Am Haag 14
Graefelfing, 82166
GERMANY

ADMINISTRATIVE CONTACT:
Bernhard Hansmann

Възможно ли е това да са някакви ботове!?
 
За: meta.bg

За: meta.bg

установих че търсачката meta.bg се рекламира в гугъл и от там влизат повечето хора
явно искат да навлязат повече на пазара
 
За: meta.bg

За: meta.bg

yahoo = alltheweb = bing - Имат си Api, което всеки може да ползва срещу заплащане.
blekko - също има api.
wikipedia нямам никаква представа, но тя в повечето търсачки е изцяло индексирана.
 
За: meta.bg

За: meta.bg

И на мен ми прави впечатление, че meta.bg се опитват да стъпят бързо на пазара... и действат доста агресивно. Интересното е, че от там идват продажби при почти всички клиенти, което за момента е добре :)
 
За: meta.bg

За: meta.bg

Ползват Google Search :)
Подобно чудо може да се вдигне за няколко часа...

При вида на това ме загубиха:
Код:
<font style="font-size:18px;color:#0F69B5">Вашето бързо метатърсене с най-големите търсачки</font>
 
Последно редактирано:
Re: meta.bg

Днеска я мернах и по гръцките ми сайтове metasearch.gr По мое мнение резултатите са 50% гугълските от преди година и 50% горе долу сегашните на яху и бинг.
 

Горе