SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Пак движение в PR-а

Re: Пак движение в PR-а

Явно на този форум са супер професионалистите, съдейки по това, че днес като гледам на почти всички големи СЕО форуми върви темата, ама там явно едни аматьори, дето нищо не разбират :)
То и там е пълно с ламери.
 
Re: Пак движение в PR-а

То и там е пълно с ламери.

От репликата ти се разбира, че тук едни ламери има...
Лошо говори за твоето мнение за хората които посещават този форум :)
Такова пренебрежение не съм очаквал, макар че всички не можем да сме профи като теб...но все пак имай малко уважение де и слез от облаците :)
P.S.
И ако модератора не спазва правилата на форума да не се спами и пишат офтопици, то не виждам как ще го изисквате това от посетителите.
 
Последно редактирано:
Re: Пак движение в PR-а

сайтовете ми които бяха 4 сега са 3 а тези който бяха 3 сега са 4.

П.С. Seo-pi4 и bgkulinar момчета по спокойно
 
Re: Пак движение в PR-а

наистина има случаи на частични PR-ЪПове (както и асинхронни PR-ЪПове на mirror-ите) но сега този е нормален ъпдейт (макар и рано)
 
Re: Пак движение в PR-а

Не знам за PR, но тази сутрин имам сериозен скок напред по трите основни ключови думи, което е много по-важно (поне за мен) отколкото PR.
 
Re: Пак движение в PR-а

Не знам за PR, но тази сутрин имам сериозен скок напред по трите основни ключови думи, което е много по-важно (поне за мен) отколкото PR.

И при мен така, въобще серп-а се вдигна.
А откъм ПР, на един домейн е паднал, ама той си отваря страница Forbidden, така че нормално. :D
 
Re: Пак движение в PR-а

PR2 > PR4
PR0 > PR3
PR3 > PR2
PR0 > PR4 -> това трудно го повярвах при сайт на по-малко от 2 седмици и почти никакви връзки към него...:rolleyes:
 
Re: Пак движение в PR-а

Явно на този форум са супер професионалистите, съдейки по това, че днес като гледам на почти всички големи СЕО форуми върви темата, ама там явно едни аматьори, дето нищо не разбират :)
Добре, че се намери кой да ни светне как седят нещата сред разбирачите :)
Не се карайте, и двамата сте добри ;)
Иначе не виждам причина да си казвате кой сайт колко е мръднал, освен ако не е за хвалене - виж аз каква риба хванах... :D
За заклетите форумджии дето непрекъснато имат нужда да се намират на приказка вече е едно на ръка.
 
Re: Пак движение в PR-а

Някой може ли да ми обясни нещо. Пуснах един сайт преди месец време и го регистрирах в няколко бг директории и един доста голям английски сайт (по темата на моя). На ъпдейта index-a получи PR1, а вътрешните страници по 2.

Как може да стане това след като всички външни линкове са насочени към index-a? Бих го разбрал лесно ако беше обратното - index с 2, а другите с 1.
 
  • Like
Реакции: gvv

Горе