SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

"Прехвърляне" на SERP ранкинг след прехвърляне на домейн

bgkulinar

Меринджей
Та, значи прехвърлих сайат с рецептите от поддомейн на бгкулинар на отделен домейн, всичко е редиректнато с 301, обаче няма никакви индикации новите УРЛ да са прихванали СЕРП ранкинга на старите УРЛ-та. Т.е посещаемостта, която получавам от прехвърлянето до момента е от останали индексирани стари адреси.

Преди да прехвърля, се уверих, че от новия домейн са индексирани голяма част неговите УРЛ (36к към момента на прехвърлянето). Сега е с 62к индексирани страници.

Въпросът ми е: Има ли начин за по-бързо прехвърляне на SERP ранкинг от старите УРЛ към новите? Не става въпрос за ПР, а само за позиции. И ако някой има опит с прехвърляне на сайт с толкова страници, моля, нека сподели опит.
 
Re: "Прехвърляне" на SERP ранкинг след прехвърляне на домейн

На мен ми отне около два месеца да си върна старите позиции.
 
Re: "Прехвърляне" на SERP ранкинг след прехвърляне на домейн

на същия хостинг ли ти е ? че опита ми с друг хостинг претърпя пълен провал
 
Re: "Прехвърляне" на SERP ранкинг след прехвърляне на домейн

Оги, същия хостинг/същото IP. По-нататък, ако си взема дедикейтед, ще го преместя на него.

johnny, колко УРЛ имаше въпросния сайт?
 
Re: "Прехвърляне" на SERP ранкинг след прехвърляне на домейн

не ми позволяваше да събмитна толкова кратък текст
 
Re: "Прехвърляне" на SERP ранкинг след прехвърляне на домейн

И аз забелязвам голямо забавяне при някои сайтове. Странното е, че при предишни опити без 301 и никакви редиректи новата структура се индексира с пъти по-бързо от това да пренасочваш всяка страница с 301.

Google май наистина мрази да му се казва какво да прави :)
 

Горе