SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Абонаментен събмит

mlazarov

Web Entrepreneur
Здравейте,
предлагам абонаментен събмит на месечна основа.

Става дума за събмит в три български bookmark мрежи: svejo.net (nofollow), ping.bg(dofollow*) и today-bg.info (dofollow).

Тоест всяка новина, която излиза от вашия сайт (в рамките на заплатения месец) ще бъде добавяна в тези три мрежи. По желание на клиента може да се договорим и за други.

Цената зависи от количеството новини, които излизат от сайта ви.
Примерно за 30 новини месечно цената е 5лв. (~5.6ст на добавяне в един сайт).

В тази цена не влиза спинване на текста!
 
Последно редактирано:
Re: Абонаментен събмит

Някаква подобна услуга, на подобна цена за англоезични социалки/bookmark?
 
Re: Абонаментен събмит

Чудесна идея за услуга, мисля да я тествам как би работила в комбинация с уникализиране с нашия инструмент преди публикуването на новините.

Имам само два въпроса, задавам ги публично, а не на ЛС защото съм сигурен че отговора ще е важен за всички интересуващи се от услугата ти.

Въпрос 1: Когато обновиш съдържанието в някоя новина може да смениш и датата й за да преиндексира гоогле промените по-бързо. В една rss емисия често се получава когато това го направиш за някаква новина такива инструменти "да не засекат" че новината вече е публикувана и да я публикуват отново.

Има ли защита от такъв момент защото в този случай човека абонирал се за тази услуга ще губи пари. Може ли да тестваш този случай и да кажеш какъв е резултата?

Въпрос 2: Ако се добавя новината автоматично във всички бг социалки които са dofollow каква би била цената?

Ако не ти се отговаря публично, може и на ЛС.
 
Re: Абонаментен събмит

1. Този проблем е решен.
2. Цената се формира на база едно събмитване (в първия пост дадах цена). Реално колкото повече се събмитва толкова по-евтино ще бъде (в разумни граници).

Единствено ми трябва списък по който да се събмитва.
 
Re: Абонаментен събмит

Digg, Delicious, Mixx, Reddit, Stumbleupon, Yahoo Buzz, Yahoo Bookmarks.
Става въпрос за сайт с около 30-40 нови поста макс. месечно.
 

Горе