SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Автоматично публикуване във ФейсБук

muteki

New member
Някой от знаещите би ли ме насочил към плъгин, който публикува автоматично всяка нова статия от сайт, към стената на същия сайт във фейсбук. За джумла е.
 
Re: Автоматично публикуване във ФейсБук

http://twitterfeed.com/ - Става и за facebook и за twitter, казвам ти го за да не се подлъжеш от името. Само трябва да му зададеш RSS канал от където да проверява за нови статии и ако има ги публикува.
 
За: Автоматично публикуване във ФейсБук

За: Автоматично публикуване във ФейсБук

Някой от знаещите би ли ме насочил към плъгин, който публикува автоматично всяка нова статия от сайт, към стената на същия сайт във фейсбук. За джумла е.

Ето ти още 1 избор
 
Re: Автоматично публикуване във ФейсБук

И двете тулчета биха вършили чудесна работа ако не ставаше дума за повече ФБ страници. Или трябва да го използвам само за една страница, или да го оторизирам за всички и да стане голямо мазало (във всички ФБ страници еднакви линкове от различни сайтове и описания на различни езици).
Затова има ли въобще опция от самата администрация на джумлата да се вгради подобен плъгин, който да си отговаря само за неговата ФБ страница?
 
Re: За: Автоматично публикуване във ФейсБук

Re: За: Автоматично публикуване във ФейсБук

Ето ти още 1 избор

Реших да го пробвам все пак и се очертава да работи по начина, по който искам :levski: :happy:
 
Re: Автоматично публикуване във ФейсБук

В бележките опцията "импортиране на блог" въобще липсва. Засега се опитвам да настроя тулчето с рсс-те от по-горе и всичко изглежда прекрасно, само че не иска да ми публикува нищо. Пуснах го на половин час да минава докато го тествам, дава в статистиката че минава, но не публикува нищо..
 

Горе