SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Автор на съдържание

За: Автор на съдържание

За: Автор на съдържание

Благодаря за чудната статия, макар и по тясно специализирана тематика:clap:. Дано за напред да ставаш още по-добра :wink:
 
Последно редактирано:
Re: Автор на съдържание

Едно уточнение за бъдещи клиенти на Albena, която леко ме сюрпризира. Оказва се, че цената от първия пост важи за (цитирам какво ми е писала на ЛС, след като поръчах статия и цената не съответстваше на броя думи):

"Тази цена е валидна за поръчки над 10 статии, при дългосрочни и редовни клиенти. Колкото по-малко статии и на парче се поръчват, толкова е по-висока и цената.
Цената на статиите се определя в зависимост от това дали е тясно специализирана темата, колко време изисква за подготовка и написване."

Така че имайте едно наум с цената на поръчваните статии.
 
За: Автор на съдържание

За: Автор на съдържание

Здравей,

благодаря, че си дал мнение.:)
Но си забравил да цитираш и друга част от съобщението, в която съм обяснила поради какво точно за тази статия ти искам тази цена, а именно бърз срок на написване, добра граматика, смислово и стилистично издържан текст.
Съжалявам, ако не си доволен.
Уважението на труда на другите не е само материална, но и морална категория.
Плати, колкото смяташ за редно или не, изборът е твой.

Желая ти успех в начинанията!:)
 
Re: Автор на съдържание

Хм, бърз срок?!? Няма такова нещо, нито като изисквания от мен, нито като реализация от теб :).

Относно "добра граматика, смислово и стилистично издържан текст" - ако не очаквах това, въобще нямаше да се обърна към теб за статия.

Никъде в първия пост не пише, че цената 1 лв за 100 думи е при "неграмотен, безмислен и т.н." текст. :)

Ако при моето запитване за тема беше уточнила, че цената е с коефициент х1.55, щях да си направя сметката и да поръчам, или не съответно.
Предложих или да платя по цената от офертата, или да не ползвам статията - както ти си избереш.
 
За: Автор на съдържание

За: Автор на съдържание

Това отиде на заяждане на дребно, което не е присъщо за мен.

Очевидно е, че ти си решил колко да платиш - направи го.
Няма как да съм сигурна, че статията няма да се ползва преди да я продам на друг клиент.

Успех и определено повече няма да работим с теб!:)
 
За: Автор на съдържание

За: Автор на съдържание

Свободна съм за нови поръчки.
Който има интерес да пише на лични.
За да съм коректна, както спомена колегата по-горе, цените в първия ми пост са валидни за поръчки над 10 статии.
Очаквам ви!sun
 
Благодаря на всички, с които започнах да работя през изтичащата 2013 година и добре дошли на всички, желаещи да си сътрудничим през новата 2014!

Весели коледни празници и приятно посрещане на Новата година!

 
Свободна съм за нови поръчки.
Пиша на всякакви теми, като придавам индивидуалност на всеки текст, според изискванията на клиента.
Можете да разгледате мои публикации на сайта ми от инфото в профила тук или да пишете на лични!
Успешна 2014 година!:)
 
Последно редактирано:
Продавам статия "Интериорни тенденции при спалните" - 896 думи - 13 лв.
Кратък абзац от нея:
"Опитайте да създадете в спалнята уютна и ведра атмосфера. Изберете мебелите и декорацията сами, като се спрете точно на „вашите”, не разчитайте единствено на дизайнера, вслушвайте се в неговите съвети, но само за общата концепция и препоръки. Все пак на вас ще се наложи да се събуждате всеки ден в тази спалня. "
За повече информация на сайта ми himera.eu или тук, на лични.
Лек ден!:)
 
Привет,

за всички желаещи да получат качествена копирайт услуга, очаквам ви!:)

За конкретни оферти и запитвания, можете да пишете лично съобщение или да ме откриете на следните контакти:
 
Всички, разчитащи на качествени и различни копирайтинг услуги - заповядайте на himera.eu. Разгледайте, питайте, ще ви отговоря.
Благодаря на тези, които се свързаха с мен и вече работим успешно заедно.:)
 
Минавам да пожелая здрава, парична и щастлива 2015 година на всички! :party:

И знаете - читави и грамотни копирайтинг услуги ще намерите на himera.eu - четените текстове.:)
 
Зачетох за секунди форума. Виждам, че българинът продължава да мачка сам себе си, предлагайки интелектуални услуги като копирайтинга за стотинки буквално.:)
Изборът е Ваш, но за Бога, не разчитайте на евтин копирайтинг, ако уважавате бизнеса си и не се продавайте толкова евтино, мили копирайтъри.
Жалко е.
 
Последно редактирано от модератор:

Горе