SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

А ти мисли че Румъния ще е след България ;)
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

Никаква изненада, че отново ще сме последни...
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

А, бе, и да го пуснат на БГ, каква полза? Кликове за по 1-2 цента. Ще имаш само спокойствието, че няма да ти резнат акаунта.
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

bgkulinar каза:
А, бе, и да го пуснат на БГ, каква полза? Кликове за по 1-2 цента. Ще имаш само спокойствието, че няма да ти резнат акаунта.

Ще се появи на няколко от големите сайтове. И рекламодателите ще могат да достигнат до широка аудитория от тематични страници. Съответно рекламата в българското интернет пространство ще се промени из основи.

И не става дума колко са кликовете, а от къде ще минават парите на рекламодателите и какво ще получават в замяна на тези пари.
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

Работеще система за контекстуална реклама май е ново за българския пазар.
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

Малко далеч от темата, но все пак да ви кажа, че Google Payment Limited са подписали споразумение и скоро ще можем да ползваме чек-аут :)
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

Nbsp, дано си прав, аз както винаги съм скептик.

hdm каза:
Малко далеч от темата, но все пак да ви кажа, че Google Payment Limited са подписали споразумение и скоро ще можем да ползваме чек-аут :)
Чекаут и сега можем да ползваме, както се разбира от сайта на Гугъл. По интересното в новината е, че ще можем да си получаваме парите по електронен път.

В страната планират да оперират и две компании за електронни разплащания, а именно британските „FirePay UK" Ltd. и „Google Payment Limited".
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

Бтв, напоследък забелязвам сериозни подобрения по stemming алгоритъма за търсения на български език. Може би е в пряка връзка с разработката за AFC на български...
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

bgkulinar каза:
Nbsp, дано си прав, аз както винаги съм скептик.

hdm каза:
Малко далеч от темата, но все пак да ви кажа, че Google Payment Limited са подписали споразумение и скоро ще можем да ползваме чек-аут :)
Чекаут и сега можем да ползваме, както се разбира от сайта на Гугъл. По интересното в новината е, че ще можем да си получаваме парите по електронен път.

В страната планират да оперират и две компании за електронни разплащания, а именно британските „FirePay UK" Ltd. и „Google Payment Limited".
И аз т'ва казвам...
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

nbsp каза:
Бтв, напоследък забелязвам сериозни подобрения по stemming алгоритъма за търсения на български език. Може би е в пряка връзка с разработката за AFC на български...
тру тру.. очевидно се работи по въпроса
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

biks каза:
> bgkulinar

Не са 1-2 цента, има по 40 цента реклами
На български? Шегуваш се.

Да не бъркаш това, което си платил, с това, което получава издателя?
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

Не, не се шегувам. :)

Под 20 цента нямам клик.

sidebar 875 9 1.03% US$2.34 US$2.05

При това съм филтрирал боклуците. Неприятното е, че CTR-а за български сайт е в пъти по-нисък от CTR-а за сайт на английски. От 3 месеца бутам един сайт на EN /първия ми сайт за outside ;) / и въпреки, че е нов и с малко уникални има висок CTR.
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

biks каза:
Не, не се шегувам. :)

Под 20 цента нямам клик.
Я казвай каква е областта и да се пренасочваме, че с тия имоти ми писна.
 
Re: АдСенс за контент добави Гърция и Румъния

Абе не ме ядосвайте ве хора да ви покажа ли моя ЦТР
9.991 267 2,67% $ 0,69 $ 6,85
 

Горе