SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Адсенс - странно държание

mlazarov

Web Entrepreneur
От доста време наблюдявам, че в тази новина не се показват нормални реклами, а само "Обществени реклами от Google". Няколко пъти преглеждам съдържанието и не откривам нищо особено в него - нито п*рно ни свежи мацки по цици. Все пак на G нещо не му харесва...
 
Re: Адсенс - странно държание

А аз какво да кажа, че в единият от сайтовете ми си ги има редовно тези реклами и тъпото е, че накрая като погледна статистиката за данните от кликанията излиза, че имам да речем 5-6 клика и печалба от тях $0.01, което значи, че все едно държа рекламата за да рекламирам гоогле :(
 
Re: Адсенс - странно държание

Натискаш последователно - Настройка на AdSense , Управление на рекламите,
след това намираш въпросната реклама и натискаш - Редактиране на рекламните настройки след което долу отмяташ какво искаш-
Показване на реклами за обществени услуги

Показване на реклами от източник, различен от Google, от друг URL адрес

Запълване на пространството с плътен цвят

Всичко това в акаунта ти на адсенс :D
 
Re: Адсенс - странно държание

Бе нека и аз да се оплача - в единия сайт всичкото реклами е на БГ и нормално потребителите цъкат, докато в другия, който е доста млад сайт се показват предимно публик или англоезични обяви които нямат нищо общо със съдържанието и респективно кликаемостта пада.

Някой да даде идея как да се оправи това?
 
Re: Адсенс - странно държание

Бе нека и аз да се оплача - в единия сайт всичкото реклами е на БГ и нормално потребителите цъкат, докато в другия, който е доста млад сайт се показват предимно публик или англоезични обяви които нямат нищо общо със съдържанието и респективно кликаемостта пада.

Някой да даде идея как да се оправи това?

Би трябвало с времето да се оправи.
Ако все пак си задал БГ език от адсенс панела.
Преди 2 дена сложих адсенс на един сайт, който никак не беше стар, но БГ рекламите на вътрешните страници се появиха 20-30 часа по-късно.
 

Горе