SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Аквичоп.com е достъпен за публикуване на статийки.

webcenter

New member
Здравейте,
около 4 месеца след финала на "аквичоп" надпреварата (SEO състезанието на Джумла България), реших и аз да направя като Андрей
smiley.gif


От днес сайта аквичоп.com е достъпен за публикуване на статийки.

Леко го преформих като организация, добавена е секция за статиите на гости, и съответни категории.
Всичко се поства в блог формат, в началото на сйата.

Какво да очаквате:
1. За да покажа, че идеята ми е сериозна, поднових домейна за още 2 години /Expiration Date: 2014-06-22/. Така, че ако черна котка или злонамерен вредител /хакер/ не ми минат път, надявам се да няма проблеми със сайта.
2. Още от състезанието сайта е с PR4
wink.gif

3. Който има мерак, желание и търпение, да заповяда и да пише на воля..., общите условия са публикувани на сайта, ще се опитам и аз да ги спазвам...
 
За: Аквичоп.com е достъпен за публикуване на статийки.

За: Аквичоп.com е достъпен за публикуване на статийки.

Евала, още една страхотна директория, която веднага ще добавя в своя списък!
 
За: Аквичоп.com е достъпен за публикуване на статийки.

За: Аквичоп.com е достъпен за публикуване на статийки.

Понеже забелязах по другите теми, да се коментира линк-билдинг на директории за статии.

Пускам анализ от днес правен с руската прогрма Язъл.

Анализа ще бъде достъпен само известно време /няколко дена/, след това ще го махна!
 

Горе