SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Актуален списък с директории за статии

usmivkata

New member
Здравейте, надявам се този списък от 107 директории за статии да бъде полезен на някой. Ако има пропуснати директории можете да ги добавите в темата и списъкът ще бъде актуализиран възможно най-бързо.
 
За: Актуален списък с директории за статии

За: Актуален списък с директории за статии

radiowish точка net - 403 Forbidden
bubole4ka точка com - 403 Forbidden

... ми дава на мен?!?!
 
Re: Актуален списък с директории за статии

Полезен списък, но наистина е важно да се следят директориите. Много от тях, често биват затворени, повредени и т.н
 
Re: Актуален списък с директории за статии

Всички директории в момента се отварят коректно. Ако някой друг може да потвърди дали radiowish и bubole4ka се отварят, ще е добре, защото няма причина да не се отварят.
 
Re: Актуален списък с директории за статии

Всички директории в момента се отварят коректно. Ако някой друг може да потвърди дали radiowish и bubole4ka се отварят, ще е добре, защото няма причина да не се отварят.

При мен се отварят без проблеми :)
 
За: Актуален списък с директории за статии

За: Актуален списък с директории за статии

Хубав и много полезен списък :)
 
Re: За: Актуален списък с директории за статии

Re: За: Актуален списък с директории за статии

Здравейте,

списъка с директори за статии е обновен след Google PageRank update 7.11.2012 и сега всички български директории които са в списъка са с актуален PageRank. Има доста промени в положителна посока, има промени и сериозни увеличения и на показателя на seomoz DA, той също е обновен.

Премахната е само една директория, и е добавена една, която съм пропуснал незнайно защо, защото знам за съществуването и. Ако някой знае за промени от рода - директорията се затваря, или спира приемането на статии, моля да пише в темата или сайта.

Също така ако се отваря нова от колеги, или в списъка няма някоя директория, а вие знаете за съществуването и, моля ви да пишете в темата или сайта, да добавя пропуснатите сайтове, най-вероятно има такива, но за сега не мога да ги открия и това е максимума, който аз съм намерил. Благодаря на всеки, който помогне да направим списъка пълен без пропуски и той да е максимално полезен за потребителите и колегите които го ползват.

Списъкът съдържа 108 директории за статии и е актуален към 10 ноември 2012.

Поздрави,
Usmivkata
 
За: Актуален списък с директории за статии

За: Актуален списък с директории за статии

Без да се заяждам - има някои директории, които не са одобрявали статии от около половин година. Лично аз тях съм ги изключил от всички списъци.
 
За: Актуален списък с директории за статии

За: Актуален списък с директории за статии

Може да е малко офтопик но искам да ви попитам - имам един домейн paneli(dot)org - та, ако го пусна като директория за статии насочена в област "панели" каквито и да са те, ще има ли желаещи да публикуват?
Някакви идеи и съвети за това как да се направи, ако има смисъл разбира се.
 
За: Актуален списък с директории за статии

За: Актуален списък с директории за статии

За всеки влак си има пътници. Винаги ще се намери някой да пусне статия, но не разчитай на много. Поне така мисля аз :)
 
За: Актуален списък с директории за статии

За: Актуален списък с директории за статии

Така е, аз чакам 3 от тях да му одобрят статии от две седмици, айде едната вчера е одобрена, другите две си ги вземам и отиват на друго място.
 
За: Актуален списък с директории за статии

За: Актуален списък с директории за статии

Ами хубаво е собствениците на изоставените директории да ги продадат поне на някой, който ще иска да ги стопанисва и да ги глежда поне 1-2 пъти на седмица :)
 
Re: Актуален списък с директории за статии

Със закъснение от няколко дни списъкът за статии е актуализиран след последния PR update от януари 2013. Актуални са PR, в повечето директории забелязваме лек спад или никаква промяна, има и няколко директории с повишен PR. Показателят на SEOMOZ за DA също е обновен, като там има спад за повечето директории.
Ако някой има информация за променена, спряна или нова директория може да коментира тук или под статията, за да може да обновяваме по-често.
Обновения списък може да видите тук
 
За: Актуален списък с директории за статии

За: Актуален списък с директории за статии

Потрудил си се,Браво.Ще ми бъде от полза списъка.
 

Горе