SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Афилиейт/Дропшипинг на стикери за домашна декорация, стикери за автомобили и тениски

bobihristov

New member
Здравейте,
предлагам Афилиейт и Дропшипинг на стикери за домашна декорация, стикери за автомобили и тениски. Може да разгледате артикулите във www.lepni.me

Комисионна 20%

Ние сме производител на изделията и се интересуваме от разширяване на каналите си за продажби.
Приемаме и други предложения за партньорства в тази насока.
За повече информация може да се свържете на ЛС или на e-mail bobi@intrabg.net
Оставам на разположение за въпроси и коментари!
 
Последно редактирано:
Доста често пазарувам от интернет, предимно спортни стоки за децата и мъжа поръчвам.Наскоро харесах футболни тениски на манчестър юнайтед в r-gol.com . Някой поръчвал ли е от там? Идеята ми е да взема приятелят ми една на Манчестър юнайтед, тъй като е голям запалянко. Някой поръчвал ли е от там да даде напътствие за размери, мерки, доставики и т.н? Също така той ще играе с нея и се чудя точния му размер да поръчам или малко по-голям. Как бихте ме посъветвали?
 

Горе