SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Афилиейт / Dropshipping на тениски

vkk1

New member
Предлагаме афилиейт / дропшипинг партньорство за продажба на тениски.
Разполагаме с direct to garment принтер - фактически един от 5-те в България /доста са скъпички, струва около 20хил евро/, така че за качеството на отпечатъка вярвам няма нужда да се впускам в подробности.
Имаме каталог с над 1000 модела тениски, можем да обсъждаме и всякакви ваши идеи, проекти и т.н.
В този бизнес сме вече 6 години, имаме изградена мрежа за дропшипинг в чужбина, тук в България досега не сме имали особен интерес, тъй като доскоро беше доста затлачено /разбира се в сравнение с продажбите в САЩ, където сме доста активни/. Виждам обаче, че има някакъв интерес, провокиран от многото запитвания относно мой коментар в един друг форум.
Ако някой има желание, ще му изпратя каталог, готов съм да коментираме всякакви идеи и методи за продажба.
Цените ни са добри, тъй като машината предполага ниска себестойност на продукцията. Комисионната е предмет на допълнително договаряне, но мисля ще останете доволни. Хората, с които работим в чужбина, изкарват прилични доходи, от порядъка на 1000 евро на месец през летния сезон.
Оставам на разположение за въпроси и коментари.
 
  • Like
Реакции: blez
Re: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Имам интерес към предложението, пишете ми на ЛС къде мога да видя каталог и какви са ви условията.
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

еми дай каталог и цени на тениските да видим дали сте конкурентни на пазара

Да сме конкурентни на кого?
Мисля, че има нужда от малко уточнение:
Единствения метод за печат на тениски в единични бройки или малки серии /до 100 примерно/, е чрез Direct to garment технология. Няма друга.
В България има 5 принтера, които вършат това. Със собствениците на два от тях се познавам, те не предлагат изобщо печат за частни клиенти.
Третия мисля не работи от известно време /да ме извини колегата, ако греша/.
Четвъртия - изобщо не продава в България. Петия - не го знам какви ги върши.
Относно сайтовете за custom тениски в Бг - те слагат лепенки върху тениските, това нещо е с живот 3 пранета, така че не ги коментирам изобщо.
Ситопечатът при такива тиражи и абсолютно неприложим, предвид цената на подготвителния процес.
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здравей, може ли да ми пратиш и на мен каталога на manol at rastermania.com ? Пазара, на който мога да продавам е Англия, имам силни хора там, които могат да поемат поръчките.
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здравейте,
Аз също проявявам интерес. Имам сайт за бижута, който мисля да разширя с други артикули. Изпратете ми каталог с цени на office@stilnibijuta.com. Предварително Благодаря!
 
Последно редактирано от модератор:
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Интересувам се от каталога и условията. Моля да ми ги пуснеш на ЛС или по мейл.
 
Re: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здравейте,

Също имам интерес. Мога ли да получа повече информация на ЛС или мейл?

Благодаря!
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здравейте, моля да ми изпратите каталог и цени на orpheumus@gmail.com
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

БИХТЕ ЛИ СЕ СВЪРЗАЛИ С МЕН ,ИМАМ ИНТЕРЕС КЪМ ТОВА И ДВЕ ГОДИШЕН ОПИТ С ПОДОБНИ ПРОДУКТИ.
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Аз също имам интерес,моля за ЛС. ;)
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здравейте!
Ако може и на мен повечко информация, каталог, ако има такъв, цени за кеш и цени за дропшипинг.
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здрасти,

Имам интерес. Мога ли да получа повече информация на мейл gaydarov87@gmail.com. Имам добра идея как можем да ги пласираме.
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Писах ЛС за повече информация, каталог и цени, няма отговор засега.
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

И аз бих искала да разбера повече за условията. Благодаря!
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здравейте! Услугата Ви представлява интерес за мен и бих желал да получа информация за нея - условия, срокове на изпълнение и доставка, каталог, минимални и максимални количества (капацитет).

п.с: Ако част от поисканата от мен информация не може да бъде предоставена при първи контакт, това не е проблем.
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здравейте! И аз съм заинтересован от услугите които пределагате. Занимавам се с търговия на спортни стоки. Също се интересувам и от възможността за печат на собсвени графики върху тениските.
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здравейте!Ако може да изпратите каталога на ЛС и да дадете повече информация.
 

Горе