SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здравей,

Интересувам се от печат на тениски директно върху текстил за единични бройки, тъй като работя по един проект изискващ тази услуга.
Интересуват ме цени и възможности за партньорство в тази насока. Моля да се свържете с мен на mstambolieva@gmail.com за повече информация.
Благодаря!
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здравейте аз също имам голям интерес моля ви изпратете ми каталог и цени на tomcraft@abv.bg Поздрави :)))
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здравей, и аз се интересувам от тениските, изпратете ми каталог и цени на rossy@compass-bg.net :)
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Привет. Интересувам се от подробности, условия и каталога с продуктите.
Моля на Л.С. Поздрави
 
За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

За: Афилиейт / Dropshipping на тениски

Здравейте,
Имам интерес къв предложението,
Моля пратете ми подробности на:
emiliobgr@abv.bg
 
Здравейте!!!
И аз имам интерес към предложението ви,
Моля изпратете ми подробности, условия и каталога с продуктите на.:
dzani73@abv.bg
 
Ще погледна, занимавал съм се с афилиейт на дрехи, но не и dropshipping, изглежда ми, че специално при тази програма биха могли да се спечелят хубави парички с малко повече акъл. :)
 
Здравейте поста е стар , аз съм заинтересувана от тениските някой ако може да ми прати някакви координати.
 
здравейте всички, доколкото знам с китай, можете също да преговаряте, за да им е евтино да поръчват големи количества
 
Доста често пазарувам от интернет, предимно спортни стоки за децата и мъжа поръчвам.Наскоро харесах футболни тениски на манчестър юнайтед в r-gol.com. Някой поръчвал ли е от там? Идеята ми е да взема приятелят ми една на Манчестър юнайтед, тъй като е голям запалянко.
Някой поръчвал ли е от там да даде напътствие за размери, мерки, доставики и т.н? Също така той ще играе с нея и се чудя точния му размер да поръчам или малко по-голям. Как бихте ме посъветвали?
 

Горе