SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Аdsens Рекламите не се виждат!

lipa

New member
Нащо стна бях се отказал от adsense понеже ПИН кода не дойде.... но имам и друг проблем рекламите не се виждат на сайтовете. Просто се вижда един празен квадрат и нищо повече, каква ли може да е причината. Имам подозрение, че понеже пропуснах да си платя домейна(загубих го) с който регистрирах adsense . Дайте мнение моля.
 
Re: Аdsens Рекламите не се виждат!

Нащо стна бях се отказал от adsense понеже ПИН кода не дойде.... но имам и друг проблем рекламите не се виждат на сайтовете. Просто се вижда един празен квадрат и нищо повече, каква ли може да е причината. Имам подозрение, че понеже пропуснах да си платя домейна(загубих го) с който регистрирах adsense . Дайте мнение моля.

Потвърдил ли си ПИН-а след поискване ? Понеже и за непотвърден ПИН спират рекламите си. На мен ми ги бяха блокирали преди време заради това.

И понеже тук има доста хора, които са на ТИ с адсенс и ще се опитат да ме убедят, че за непотвърден ПИН не спират рекламите:

Здравейте,

Благодарим Ви, че отделихте време, за да ни пишете относно своя ПИН. Удължихме с още три месеца крайния срок, в който трябва да го изпратите. Това означава, че след около 48 часа би трябвало да виждате подходящи реклами. Сега трябва да подадете своя ПИН до 2012-03-28. След това рекламите отново ще спрат да се показват на страниците Ви.

Ако не сте получили своя ПИН или ако той е бил изгубен, можете да заявите най-много три ПИН кода, като следвате указанията на адрес https://www.google.com/adsense/suppo...?answer=160106. Необходимо е обаче да изчакате три седмици от последното изпращане на ПИН, за да заявите нов.

Преди да заявите заместващ ПИН, моля, уверете се, че пощенският Ви адрес за получаване на плащането е правилен. За да прегледате и редактирате адреса си, следвайте указанията на адрес How do I change my payment address? - AdSense Help.

Благодарим Ви за проявеното търпение и за съдействието по отношение на системата ни за потвърждаване на профили.

Поздрави,

Екипът на Google AdSense

Та.. спират ги :)
 
Последно редактирано:
За: Аdsens Рекламите не се виждат!

За: Аdsens Рекламите не се виждат!

Да пинът все още не е потвърден за съжаление. пратих за второ поискване... може би да е това
 

Горе