SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

[БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

Borisov

+Stoyan Borisov
Здравейте,

Без да се впускам в подробности, една промоция, която ще е от полза за всички предполагам.

Става дума за 4 месеца безплатен Pro акаунт в SEOmoz, като за целта трябва да си създадете нов акаунт и да разполагате с кредитна/дебитна карта и няма да бъдете таксувани, но ако не желаете да продължите навреме прекъснете членството си.

Регистрирате се от следния линк:
Код:
http://goo.gl/XEkDV

Поздрави,
Борисов
 
Re: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

от втория месец нататък ти дърпа по 99 долара:

Why do we need your credit card?
We ask for your credit card to allow your PRO membership to continue should you keep your account open. This prevents any interruption of SEO campaign reporting. Collecting credit card information also allows us to reduce fraud and to limit customers to one free trial.

Your credit card will not be charged at any point during your 30-day trial, but we do perform a $1 authorization on your account to ensure your credit card is valid. After your 30-day trial, you will be charged $99 for each month thereafter. If you decide that SEOmoz PRO isn't for you, you can cancel anytime, both during and after your trial.
 
Re: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

Това е default текста им, който се появява като обяснение, когато се стартира и обикновен трайъл и ЯВНО не са го сменили.

Аз съдя кога ще ми бъдат дръпнати пари по данните, дадени в "Purchase Summary":
14Z0u


Имат си и лайв съпорт, така че за да сте 100% сигурни, можете първо да питате тях!

Поздрави,
Борисов
 
Re: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

Mай май, щото и съпорта ми отговаряше като изтрещян, та заради това и щото си пич и не искам да си чеша само езика, като ще е промоция, да е истинска, ето какво ми пише в новия акаунт:
14Zeo


ВАЖНО Е да се знае, че ми взеха 1$ от картата, т.е. това с доларчето за верификация си е вярно!

Поздрави,
Борисов
 
За: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

За: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

Чудесна новина. Регнах се и аз па да видим колко много ще го ползвам
като нещо е без пари и да е много ценно малко се подценява :)
 
За: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

За: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

Включих се и аз. Мерси за споделянето, Borisov.
 
Re: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

На мен не ми приема картата, странно:)

Да не би валидността да е по-малко от 4 месеца или вече да си я ползвал на сайта им?
 
Re: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

Да не би валидността да е по-малко от 4 месеца или вече да си я ползвал на сайта им?
Нито едно от двете. Преди няколко месеца пак не ми я прие за 1-месечния им траял. Стандартна виза електрон на Fibank.
 
Re: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

Visa на http://virtualcard.bg минават, пуснах една за тест вчера. Започнах все по-често да ги ползвам напоследък, нищо че съм фен на ПИБ.

Метни 20 лева от електрона там и си готов :)
 
Re: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

И аз се регран, Благодарности към Борисов :)
 
За: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

За: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

суперррр, благодарскоооо
 
За: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

За: [БЕЗПЛАТНО] SEOmoz Pro акаунт за 4 месеца (120 дни)

Борисов, мерси за линка. Честно казано съм тествал и на сеомоз про версията и на Majestic seo. С новите три инструмента които пуснаха маджестик миналата седмица техния инструмент като цяла е за мен по-добър. А безплатната им версия е в пъти по-добра от безплатния сеомоз просто защото нищо подобно няма в опън сайт експлорер, а в Majestic всичко си работи, само не можеш да го гледаш в големи количества/пълни репорти.
 

Горе