SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Банват ли за това

peter

New member
Например имам сайт за halloween. Обаче много хора правят грешки търсят haloween (с едно l)
Как мислите(или знаете), може ли да ми банат сайта ако направя няколко(10-15) страници специално за фрази с haloween?
 
Re: Банват ли за това

Мисля, че алгоритмично няма да те баннат. Но не можеш да направиш сериозен сайт около правописни грешки. Така че и да те баннат след време...
 
Re: Банват ли за това

Re: Банват ли за това

nbsp каза:
Мисля, че алгоритмично няма да те баннат. Но не можеш да направиш сериозен сайт около правописни грешки. Така че и да те баннат след време...
Аз и не мисля да правя сериозни сайтове. ;)

Правя сайт + няколко странице около правописни грешки.

Това за "след време" не ми харесва :) Но все пак ще пробвам.
 
Re: Банват ли за това

Само в домейна ли мислиш да са грешките или по целият сайт и за разни думи?
 
Re: Банват ли за това

Re: Банват ли за това

Ще направя нормален сайт + ще добавя няколко страници с грешки, линкове към тези страници ще са във футера.
 
Re: Банват ли за това

Човека иска да им даде на неграмотните един гуугъл адс ми се струва :) .
колко домейна има така регистрирани с някой друга буква грешна защо лу гуугъл са регистрирали всички домейни близки до гуугъл gppgle и т.н
 
Re: Банват ли за това

не могат да те баннат за правописни грешки на общоупотребявани думи. Биха те баннали само ако ползваш грешки в търговски и запазени марки и ако някой засегнат се оплаче. Например ebay - ebbay
 

Горе