SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Банер реклама 88x31

wanderer

Banned
Банер реклама 88x31 в oxaaa com гарантирани 100 000 показвания за месец.Цена за месец 10лева.За контакти на мейла който е към самия банер.
 
Re: Банер реклама 88x31

Мисля, че е добре всеки да слага начини на плащане.
Щото определено не видях смисъл да разменям няколко ЛС-та, за да разбера, че трябва да ходя да купувам прима карти и прочие ...
Та да спестя и на теб и на други излишни ЛС-та.
Да му пишат само тези, които им се занимава с купуване на прима карти като начин на плащане. :)
 
Re: Банер реклама 88x31

Мисля че бях достатъчно ясен че в момента това е което мога да ти предложа,а що се отнася до лс обърнахме го на битак така,та месец та 3 и тн айде моляте...
 
Re: Банер реклама 88x31

Ами точно - като нямаш нормални алтернативи за плащане е хубаво да го напишеш.

А, иначе битак? Та нали затова е пазар. Питам колко ще ми струва за 1 или за по-дълъг период. Викаш нещо ненормално съм направил, че съм те питал? Хах...
 
Re: Банер реклама 88x31

Имам предвит че за това са ти толкова лс-то.Виж не ми се спори сигурно си прав за себеси,казах ти съжалявам това е към този момент което мога да ти предложа
 
Re: Банер реклама 88x31

Ми и на мен не ми се спори, но да допълня.
Нямаше да има нито едно ЛС, ако беше написал начина на плащане.
И щяха да бъдат само 2 ЛС-та, ако в първото не ме питаш "за какъв период?"...това ме накара да мисля, че явно има разлика в цената за по-голям период. Не че е от значение дали има разлика, но се чувствам длъжен да попитам. ;)
Айде успех.
 
Re: Банер реклама 88x31

Ми и на мен не ми се спори, но да допълня.
Нямаше да има нито едно ЛС, ако беше написал начина на плащане.
И щяха да бъдат само 2 ЛС-та, ако в първото не ме питаш "за какъв период?"...това ме накара да мисля, че явно има разлика в цената за по-голям период. Не че е от значение дали има разлика, но се чувствам длъжен да попитам. ;)
Айде успех.


Поправих си грешката paypal може
 

Горе