SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Банкова сметка и адсенс

Re: Банкова сметка и адсенс

Нее ще умра, вече не ги разбирам тези от Адсенс!! Надстроиха ми профила, препоръчаха ми да мина към плащане по банков път... Ходих днес до ПИБ, час и нещо откриване на сметка... Днес въвеждам данните от новата ми фирмена сметка, всичко е ОК, червеното поле, съобщаващо, че нямам избран вид плащане в профила изчезва, и след час и нещо получавам писмо със следното...

"Необходима ни е допълнителна информация, преди да можем да наредим плащане за приходите Ви от Google AdSense.

Причини:

Няма избран валиден начин на плащане. Моля, влезте в профила си и посетете страницата с начините на плащане, за да изберете валиден начин на плащане или да въведете нов.

Ако трябва да въведете отново данъчната си информация или начина си на плащане, моля, направете го възможно най-скоро, за да се гарантира, че плащането Ви ще бъде включено в следващия наличен платежен цикъл. ".

А в същото време, в профила всичко изглежда наред, няма някакви съобщения, че има проблем... И сега какво да правя?!
 
За: Банкова сметка и адсенс

За: Банкова сметка и адсенс

Все още е бета. Явно има защо да не е активирано на всички. До 15-ти имаш време да изчистите проблема с поддръжката.
 
За: Банкова сметка и адсенс

За: Банкова сметка и адсенс

Здравейте,

За Октомври имам натрупана сума за плащане, кога се правят плащанията по принцип, има ли някаква схема, не видях никъде да има посочена информация?
 
За: Банкова сметка и адсенс

За: Банкова сметка и адсенс

След 23-то - 24-то число пускат парите. За да ги получиш този месец по банка, трбява до 15-ти да избереш този начин. Общо взето най-бърз е от трите начина на плащане.
 
За: Банкова сметка и адсенс

За: Банкова сметка и адсенс

След 23-то - 24-то число пускат парите. За да ги получиш този месец по банка, трбява до 15-ти да избереш този начин. Общо взето най-бърз е от трите начина на плащане.

Благодаря, аз вече съм го избрал, ще видим какво ще стане.
 

Горе