SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Безплатен домейн за 1 година. Офертата валидна до края на Май!

CrAzY-MaST

New member
като за начало дайте да освежим и покопаем малко :)
Код:
http://digg.com/business_finance/Get_your_free_domain_now_2

аз си взех като на майтап този домейн: affiliate-marketing-reviews.com а догодина по това време ще му мислим

ето ви линкче направо за регистрация ако не ви се четат моите творения в блога :D :)
 
Re: Безплатен домейн за 1 година. Офертата валидна до края на Май!

и аз си бях взел при предишна тяхна промоция. караш си по нормалния път и чак като си си въвел данните за плащане ти казваше че е безплатно... ако все още има промоция де.
 
Re: Безплатен домейн за 1 година. Офертата валидна до края на Май!

по $35 , доста скъпо , след година да не съжалявам ;)
 
Re: Безплатен домейн за 1 година. Офертата валидна до края на Май!

Не може ли да се трансферира веднага след това ? :)
 
Re: Безплатен домейн за 1 година. Офертата валидна до края на Май!

може разбира се.
 
Re: Безплатен домейн за 1 година. Офертата валидна до края на Май!

Така... искам да предупредя решилите да се занимаят с register.com и тяхната промоция, че ги чака тежка бумажтина. Аз регистрирах един домейн при тях пролетта с идеята да го прохвърля след време. Така и не бях вързал сайт към него и просто си чакаше да му дойде времето. Е дойде времето.... но за да си прехвърлите домейна ви трябва authorization code(EPP key) а него не можете да го вземете от панела им. От почти седмица се опитвах да си го взема през един международен разговор и 3 чат сесии. Накрая им написах гневно писмо с ключовата дума ICANN вътре и за ~1час си получих кода даже ми пратиха и няколко почти приемливи оферти за удължаване.

Та накратко по-добре си купете домейн по нормалния начин. Аз реших тогава да пробвам с домейн, който не смятах да ползвам веднага, но после името ми допадна и не исках да го изгубя та само си загубих време и нерви с тия.
 

Горе