SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Безплатна реклама за вашият сайт/бизнес

bankite

New member
Здравейте, като част от екипа на dimima бих искал да Ви поканя в една нова за България рекламна платформа. Ще спомена накратко предимствата, но най добрият начин да се убедите в ефективността на рекламата е да пробвате сами.

• Възможност за таргетиране на клиентите – на ниво град пол, възраст
• Определяне на оптимален бюджет – плащате според това на колко хора индивидулано и по колко пъти е показано Вашето рекламно послание.
• Бързо, лесно и удобно управление на рекламните кампании
• Нов тип рекламни банери – „ВИДЯХ – ПРОЧЕТОХ - РАЗБРАХ“ – няма начин клиентите да не видят и да не разберат рекламното Ви послание
• Подробна статистика и анализи
• Личен рекламен консултант
• Сайт визитка за представяне на Вашият бизнес
• Участие в каталог

До края на януари 2012 предлагаме на всеки да изпробва БЕЗПЛАТНО рекламен ПАКЕТ СТАРТ на стойност 49,99 лв.
Може да вземете БЕЗПЛАТНО пакета СТАРТ – отивайки на уеб адреса на рекламната мрежа – dimima.com . Регистрацията е кратка и бърза!

Ако имате проблеми – не се колебайте да се свържете на телефоните за връзка.
Ще бъдем благодарни за обратна връзка и мнения!
Ще се постараем в тази тема да отговорим на всички възникнали въпроси!

Поздрави

Екипа на dimima.com
 
Re: Безплатна реклама за вашият сайт/бизнес

Защо се дава бонус или траял период обикновенно? Ако Ви хареса услугата - да станете и постоянни рекламодатели при нас. Не мисля че има уловка в това!
 
Re: Безплатна реклама за вашият сайт/бизнес

Току що пуснах една пробна кампания, на едни от клиентите ни.

Съвета ми към вас е да направите създаването на рекламната кампания по-просто. След като въведох правилният и грешните отговори, не открих къде да впиша въпроса и импровизирах.

Желая успешна реализация на проекта.

Поздрави
 
За: Безплатна реклама за вашият сайт/бизнес

За: Безплатна реклама за вашият сайт/бизнес

И аз ще ви тествам, дано да сте сериозни!
 
За: Безплатна реклама за вашият сайт/бизнес

За: Безплатна реклама за вашият сайт/бизнес

Интересно ми е, къде пускате рекламите?
 
За: Безплатна реклама за вашият сайт/бизнес

За: Безплатна реклама за вашият сайт/бизнес

Интересно ми е, къде пускате рекламите?
Здравейте,
Когато рекламодателя създава своята рекламна кампания, тя се показва на сайта Dimiva .Това е игра, в която потребителите се регистрират, виждат определени реклами, на които техния профил отговаря/като таргет цели, които са посочени при създаването на рекламната кампания/ и трябва да посочат вярното описание отговарящо на рекламта.
 
За: Безплатна реклама за вашият сайт/бизнес

За: Безплатна реклама за вашият сайт/бизнес

.......
 

Горе