SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Безплатна фейсбук реклама!

sezam

New member
Ако имате онлайн магазин за играчки,подаръци или други стоки,а също така хотел,къща за гости,ресторант...може да пращате:

Кратък текст+снимка+линк

На следния адрес: sharefree@abv.bg

Моля текста и снимката да бъдат точно,както желаете да бъдат публикувани,а не да се налага редакция.
Може да пращате по една публикация дневно,която ще бъде публикувана.
Важно!-Линка трябва да бъде към сайт,а не към друга фейсбук страница!
Също така може да публикувате ежедневно и многократно и вие самите на стените на следните страници:

https://www.facebook.com/onlinemagazin1

https://www.facebook.com/GoodHotels

https://www.facebook.com/Hotelbg

https://www.facebook.com/Podaracite

https://www.facebook.com/savetite

Моля да се съобразявате публикацията ви да е тематично свързана със страницата.

Също така се предлага и платена реклама ,която е значително по сериозна!
Заинтересованите ще получат по подробна и конкретна информация къде и каква е тази реклама.

Възползвайте се от безплатната коледна промоция-:)
Поздрави и успех!
 
Re: Безплатна фейсбук реклама!

Не съм трил никакви публикации!Обявил съм,че съм предоставил страниците за безплатна публикация ,защо да ги трия?BobBydigital мисля,че твоята публикация,а и моята след твоята са на стената,също така е публикувана на още две страници,а Cloxy видя,че получавате и допълнителен косвен трафик от много по големи страници.Проверете си настройките за да виждате публикациите от феновете,а не само от администраторите на страниците!Поради големия интерес ,моля директно да публикувате на стената по описания начин,а аз ще ги споделям да излизат по стените на всички фенове.Нямам възможност да следя всичко по стените,затова моля да бъдете толерантни,все пак услугата е напълно безплатна-:)И още веднъж-НЕ ТРИЯ ПУБЛИКАЦИИ!Успех на всички-:)
 
За: Безплатна фейсбук реклама!

За: Безплатна фейсбук реклама!

Много добра оферта. Писах ти ЛС, като имаш време пиши ми. Поздрави
 
Re: Безплатна фейсбук реклама!

ПОРАДИ ГОЛЕМИЯ ИНТЕРЕС МОЛЯ ВСИЧКИ ДИРЕКТНО ДА КАЧВАТ НА СТЕНИТЕ НА СТРАНИЦИТЕ!Отворил съм стените и съм дал разрешение да се рекламирате,защото не ми достига време за тези страници.Може да го правите всеки ден ,ако се спазват посочените условия.За по сериозна реклама която е платена може да се свържете от тук: http://eliteads.net/
 
Re: Безплатна фейсбук реклама!

За да публикувате и виждате на стената публикации и от други фенове трябва да включите на тази опция---
Всички (най-последните) --- публикации.А също така вероятно за да публикувате ,трябва да сте фен на страницата,не съм сигурен в това,но втори човек ми пише че му трия публикация,а аз не го правя.
 
Re: Безплатна фейсбук реклама!

В интерес на истината триете публикации. Може би предпочитате линкове към небесни ресторанти от чужбина, а не български вериги от София? Поне да го бяхте написали. Нямам нищо против, всеки преценява какво да се публикува на неговата фейсбук страница, а и не ми е жизненоважно да присъствам на вашата. Просто бях провокиран от капслокнатото "НЕ ТРИЯ ПУБЛИКАЦИИ!". :)

Хубав ден!
 
Re: Безплатна фейсбук реклама!

Как да ви докажа че не трия публикации??Защо да го правя след като съм го предложил?На 10 места съм го написал и на страницата дори,че всеки може да си публикува,дори отделям време ,а и средства,защото плащам на администратор да публикува 24 часа на по големите страници и да трия публикации.Понякога поради незнайни причини фейсбук скрива публикацията,след време се показва,също така съм забелязал че при определени препинателни знаци също изчезва публикацията-" при този например изчезваше.Какво мога да направя аз?Просто фейсбук постоянно променя нещо по системата.Един ден публикациите ми стигат до 2 000 харесвания на публикация,на следващия по 200-300 на публикация.На някой публикации не излизат коментарите понякога и пак ме обвиняват ,че ги трия...Не разбирате ли ,че аз искам и печеля от това когато се публикува,споделя,коментира на страницата,така тя се развива-НЕ ТРИЯ ПУБЛИКАЦИИ.Stidam не зная къде си публикувал и какво,но гарантирам ,че не е трита публикация от администратор!Който ме познава знае,че е така,който не вярва си е негов проблем.Хубава вечер и успех на всички!

В интерес на истината триете публикации. Може би предпочитате линкове към небесни ресторанти от чужбина, а не български вериги от София? Поне да го бяхте написали. Нямам нищо против, всеки преценява какво да се публикува на неговата фейсбук страница, а и не ми е жизненоважно да присъствам на вашата. Просто бях провокиран от капслокнатото "НЕ ТРИЯ ПУБЛИКАЦИИ!". :)

Хубав ден!
 
Последно редактирано:
Re: Безплатна фейсбук реклама!

Аз не искам да влизам в спор. Ще пусна линк още веднъж, само за тест и да видим дали ще разгадаем това тайнствено потъване на публикации :)
 
Re: Безплатна фейсбук реклама!

Пуснах и след минутка пак изчезна. Успех с разгадаването на мистерията. :)
 
Re: Безплатна фейсбук реклама!

+1 наистина проблемът е може би технически. Виждам че администратор е пуснал това което аз се опитвах да шерна на стената днес и все изчезваше.
 
За: Безплатна фейсбук реклама!

За: Безплатна фейсбук реклама!

Някъде по - напред е написано, че ги подрежда по водещи публикации, а не по последно добавени. Според мен това е причината. Аз пуснах и си е там като задам последно добавени
 
Re: За: Безплатна фейсбук реклама!

Re: За: Безплатна фейсбук реклама!

Някъде по - напред е написано, че ги подрежда по водещи публикации, а не по последно добавени. Според мен това е причината. Аз пуснах и си е там като задам последно добавени

Ами цъках и на последно добавени, но така и не ми се показваха. Това което е пуснато от администратора обаче излиза и на водещи и на последно добавени. Важното е че наистина излезе, че не трият нищо и за това sezam получи положителна репутация. Услугата си я бива и ще свърши работа на много хора.

Поздрави!

edit:
Установих какъв е проблемът поне при мен. Когато съм влязъл и използвам фейсбук като профил на съответната страница, постовете не ми излизат. Когато обаче се суична обратно в личния си профил се виждат на последни публикации.
 
Последно редактирано:
Re: Безплатна фейсбук реклама!

ПРОМОЦИЯ- https://www.facebook.com/priyateli
Експериментално е отворена стената на една голяма страница за 24 часа.(ако не бъде залята от спам,може да остане и по дълго)Моля да публикувате по многократно описания начин(кратък текст+снимка + линк към САЙТ а НЕ към фейсбук страница.)в 90% от случаите се пуска един гол линк и феновете го приемат като чист спам и никой не ги посещава.По другите страници ще споделяме и публикуваме ваши публикации ако са спазени тези условия.Тези които са се възползвали вероятно са видели резултата-:)
 
Re: Безплатна фейсбук реклама!

Моля да не се заблуждавате,че щом съм разрешил временно безплатно публикуване на стените ще публикувам линк за 5 лева на стената на по-голяма страница-:)Май наистина не трябва да се пускат безплатни оферти тук,защото се правят грешни изводи-:)
Учуден съм ,че малко хора се възползват от предоставената възможност и само 2-3 редовно публикуват и вероятно получават добър трафик-:)Тъй като не познавам публикуващите,ако може собственика на vzemko.bg да ми пише.
 

Горе