SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Безплатни $125 за FB PPC

За: Безплатни $125 за FB PPC

За: Безплатни $125 за FB PPC

You are also eligible to receive up to $125 in free Facebook advertising. We will send you your first $25 coupon within the next 2–3 working days, watch out for that email. To receive the next $100, if you drive an additional 100 fans to a Facebook Page that you manage, between November 1 and November 30th, we will email you an additional $100 coupon.

Реално са 25 USD. Пак е добре +1
 
За: Безплатни $125 за FB PPC

За: Безплатни $125 за FB PPC

Е няма да можеш да събереш 100 фена до края на месеца ли :) Само приятелите от акаунта ти да поканиш, пак ще ги събереш.
 
За: Безплатни $125 за FB PPC

За: Безплатни $125 за FB PPC

Колегите са ме изпреварили, но +1 давам и аз :)
 
Последно редактирано:
За: Безплатни $125 за FB PPC

За: Безплатни $125 за FB PPC

Преди малко ми изпратиха купон за $100 без да съм се занимавал изобщо да им водя потребители на страницата. Изглежда пращат на всички участвали. Проверете си пощите и папка "спам". Аз първите $25 така и не ги получих, но на кой му пука. Купоните са валидни, моят вече го въведох.
 
Re: За: Безплатни $125 за FB PPC

Re: За: Безплатни $125 за FB PPC

"Congratulations ***! Here is your $100 Marketing Bootcamp Coupon" е заглавието на мейла.

Получих също, въпреки че имах десетина нови фена на страницата - но на друга моя страница, която не бях рекламирал с купона, имаше над 100 нови, та може това да е причината да пращат.

Като Funding Source приема и дебитна карта, нещо с моя PayPal акаунт не проработиха нещата...
 
За: Безплатни $125 за FB PPC

За: Безплатни $125 за FB PPC

И при мен се добавиха $100 и всичко е ОК, само един въпрос ме тревожи. Понеже посочих кредитна карта, за да ми направят акаунт за рекламиране, сега се чудя от къде ще вземат пари за рекламната ми кампания, от картата или от бонуса? Има ли начин да се посочи, че искам да вземат пари само от бонуса за $100?
 
За: Безплатни $125 за FB PPC

За: Безплатни $125 за FB PPC

И при мен се добавиха $100 и всичко е ОК, само един въпрос ме тревожи. Понеже посочих кредитна карта, за да ми направят акаунт за рекламиране, сега се чудя от къде ще вземат пари за рекламната ми кампания, от картата или от бонуса? Има ли начин да се посочи, че искам да вземат пари само от бонуса за $100?

Рекламирал съм преди година-две и тогава първо ти изхабяваше парите от купона. Предполагам и сега ще е така. Аз още чакам да ми одобрят рекламата.
 
За: Безплатни $125 за FB PPC

За: Безплатни $125 за FB PPC

Благодаря cloxy, то и аз рекламирах преди няколко години пак с безплатни купони, но тогава не ми искаха карта и си беше лесно :) Тук Ads: Advertising Credits and Coupons - Facebook Help Center | Facebook има отговори на моите въпроси, но съм си малко Тома Неверни и исках да попитам за всеки случай, някой който го е правил ;)
 
Re: За: Безплатни $125 за FB PPC

Re: За: Безплатни $125 за FB PPC

Можеш да зададеш максимален праг на разходите по кампанията - аз го направих и въпреки това ми начислиха 2 и нещо долара, които трябваше да си вземат от пейпал. Става дума за първите $25 от тази кампания - тогава си взимаха първо от купона, накрая търсиха тези $ два от пейпал акаунта.
 
Re: За: Безплатни $125 за FB PPC

Re: За: Безплатни $125 за FB PPC

На посочениа адрес ми дава да свалям някакъв Гайд това ли е регистрацията?
 

Горе