SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Моят въпрос е относно Keyword Position Checker. Използват ли се проксита? Ако да, можем ли да си избираме в зависимост от целевата аудитория на проекта, по който работим, т.е. немско за Германия, руско за Русия, българско за България и т.н.

@TurboSEO по този въпрос как планирате нещата като добавите google.de, google.co.uk и т.н.?
 
За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Изглежда добре и благодаря за възможността да го тествам, не разбрах как работи блог коментара? в директориите ми позволи да събмитна 12 и свърши, толкова ли са всички? хубаво би било да работи и с google от други европейски страни, не мога да се логна във turboseo директорията. Засега това са наблюденията ми . Поздравления за свършената работа
 
Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Нещо не видях къде му е логин-а..
 
Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Нещо не видях къде му е логин-а..
I cannot login!
There could be 2 reasons for this. Either you didn't registered at all or your registration is not confirmed yet. We will send you e-mail when we approve your account, usually up to 24 hours after registration.
If you didn't register at all - go to our SignUp page to start your new SEO life!
 
За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Интересно и полезно изглежда на пръв поглед. Чакам си одобрението да тествам от вътре.
 
За: Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темат

За: Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темат

@TurboSEO по този въпрос как планирате нещата като добавите google.de, google.co.uk и т.н.?

За сега няма да има проксита за отделните държави, но това е интересна идея. Ще помислим над това.
Засега ще добавим локалните google търсачки.
 
За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Изглежда добре и благодаря за възможността да го тествам, не разбрах как работи блог коментара? в директориите ми позволи да събмитна 12 и свърши, толкова ли са всички? хубаво би било да работи и с google от други европейски страни, не мога да се логна във turboseo директорията. Засега това са наблюденията ми . Поздравления за свършената работа

Ще качим видео как точно работи блог коментъра и ще ви пишем когато това стане, а директорията е отделно и работи с отделна регистрация. В директорията можете да пускате и артикъл.
 
За: Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темат

За: Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темат

I cannot login!
There could be 2 reasons for this. Either you didn't registered at all or your registration is not confirmed yet. We will send you e-mail when we approve your account, usually up to 24 hours after registration.
If you didn't register at all - go to our SignUp page to start your new SEO life!

Това е логин страницата: TurboSEO dashboard login section | Automate the SEO process
 
Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Когато чеква Rank ми показва вярно PR, когато обаче пусна Auditor - на хоум пейдж ми показва PR0.
 
За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Чакам одобрение от 15.3
 
Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

При мен всичко е точно. Благодаря!

П.С. CMS-а, който ползвате не е ли Seo Panel ?
 
За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Чакам одобрение от 15.3

Понякога писмата не се получават ако ползвате abv за емейл. Пробвайте да се логнете с username и password които сте въвели. TurboSEO dashboard login section | Automate the SEO process
 
За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Благодаря за възможността. Регистрирах се и аз. :)
 
За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

За: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Влязох, благодаря!
 
Re: За: Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в т

Re: За: Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в т

За сега няма да има проксита за отделните държави, но това е интересна идея. Ще помислим над това.
Засега ще добавим локалните google търсачки.

Благодаря за отговора, TurboSEO. Радвам се, че идеята ви допада. Според мен подобно свойство е задължително за всеки Rank Checker, тъй като позициите се влияят изключително силно в зависимост от IP-то. От личен опит знам, че отклоненията могат да бъдат сериозни. Можете да почерпите опит от Rank Tracker на SEO Powersuite. Хората там са сложили база проксита от различни държави и потребителят сам избира кои и колко да ползва за конкретното засичане.
 
Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темата.

Много добро, регистрирах се, ако може да ме одобрите, след като направя тест на услугите съм готов веднага да си платя за достъп! Браво!
 
За: Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темат

За: Re: Бета тест на нов сайт със SEO инструменти. Безплатно. Вижте описание в темат

А какво стана с turboseo.org от 2-3 седмици сайта не е онлайн ? Тъкмо си мислех да си платя за пълен достъп и сайта изчезна ... Изглеждаше обещаващ проект ...
 

Горе