SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Бизнес пейпал сметка като втори акаунт?

ivok

Bashmaistora
Четох насам-натам, но не намерих конкретния проблем.

Имам персонална сметка в ПП, сега искам да си направя и бизнес.
При потвърждение на бизнес акаунта трябва банкова сметка (US - нямам такава) или кредитна карта. Очевидно за БГ остава само вариант с кредитна карта.

И сега въпроса е - може ли да потвърдя бизнес акаунта със същата кредитна карта, която ползвах за персоналния акаунт? Все пак кредитната карта е лична, не е фирмена?

Някой правил ли е подобна операция?
 
За: Бизнес пейпал сметка като втори акаунт?

За: Бизнес пейпал сметка като втори акаунт?

Ако са с една карта, която не е фирмена, реално бизнес акаунта ти пак ще е личен?! Cлед като вече се използва, няма логика да я приемат, но като пробваш ще кажеш :)
Според мен е най-добре да си направиш бизнес акаунта с фирмена карта, 5 лева няма да те съборят. Тогава спокойно ще можеш да си работиш със сумите за бизнес акаунта от/към фирмената сметка и да си осчетоводяваш чисто нещата.
 
Последно редактирано:
Re: Бизнес пейпал сметка като втори акаунт?

Ти сега ще ме караш да вадя поредната кредитна карта, но този път фирмена...писна ми да плащам на банки за такси, комисиони, и тн. :) Всъщност тя е само за проверка, може би не е нужно да е фирмена? Нищо няма да плащам с нея, а може да имам фирмена дебитна карта в която да получавам плащанията...

Can I have multiple PayPal accounts?
Yes. You can hold up to two PayPal accounts at any time in the following combinations:
One personal account and one premier account.
One personal account and one business account.
One premier account and one business account.
Each account must have its own email address and bank account.

Това накрая ми звучи като различна банкова сметка, респективно кредитна карта.
 
Последно редактирано:
Re: Бизнес пейпал сметка като втори акаунт?

Пратих едно запитване до ПП да видим и те какво ще кажат и ще споделя тук.
 
Re: Бизнес пейпал сметка като втори акаунт?

Да, с една кредитна карта не става - трябва да добавя втора.



Thank you for contacting PayPal regarding verifying your Business account Type.



There is no possibility to add the same card to more than one PayPal account. So you will need to add another card to do so.



It is my pleasure to assist you to resolve that query.

Thank you for choosing PayPal.
 

Горе