SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Богата статистика за сайта ви.

toniintro

New member
Онзи ден докато сърфирах безцелно в нета съвсем случайно ми се наби на очи линк към моя сайт от този домейн - www.markosweb.com. Реших да го разгледам и останах приятно изненадан от статистиките които предлаа. Не съм ги сверявал, за да видя колко са точни. Ако някой има желание може да го направи. Но мисля, че е полезно да се ориентира човек.
 
Re: Богата статистика за сайта ви.

Показва ли посещения по ключови думи на кирилица? Питам защото при някои има проблеми с кирилицата. Има ли ограничение на импресиите или сайтовете и безплатно ли е?
 
Re: Богата статистика за сайта ви.

Показва ли посещения по ключови думи на кирилица? Питам защото при някои има проблеми с кирилицата. Има ли ограничение на импресиите или сайтовете и безплатно ли е?

Показва и даже ги съпосттавя със англииските, което е добре. Даже не се регистрираш в него. Те автоматично си следят сайтовете направо ми се стори невероятно. Някой да т ивърши такава работа без дори да го молиш.

Да вмъкна между ругото. Този форум е оценен на стойност повече от 716 000$. :D
 
Последно редактирано:
Re: Богата статистика за сайта ви.

Уау, как ги показва тези неща тоя сайт. Има хийт мап дори. Как следят къде цъка потребителя, то трябва да имат тулбар или нещо такова май.
Аз мислех че това е брояч, а то е съвсем друго. Якото е също че показва графика на беклинковете. А и дава dofollow линк, дори и към последните статии и най-популрните URL-и.
 
Последно редактирано:
Re: Богата статистика за сайта ви.

еееее ... този сайт е страхотен, благодаря за линка!
относно Heatmap-а според мен това, което показва е на базата на някакъв техен алгоритъм - на два различни сайта ми вади 1:1 диаграма ...

EDIT: да всъщност да ... но кой да чета, ползват ето този алгоритъм тук за Heatmap
 
Последно редактирано:
Re: Богата статистика за сайта ви.

Според мен няма как да е различен Heatmap-а преди да се сложи кода им за верификация. Ще виддим след като го сложим по сайтовете дали това ще се промени и следене на данните. Иначе как да ти покаже точна информация? Откъде да вземе данни? Исно е, че ще е еднакъв, поне аз така мисля. Ако някой е монтирал кода вече и има наблюдение над нещата моля да сподели.
 

Горе