SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Български афилиейт програми

Здравейте,
Малко изравям темата от архивите, но нека предложа и моята афилиейт програма.
За момента предлагам комисионна от 5%, но скоро ще има и подобрена версия, с която ще можете да генерирате сами каквито искате по размер банери, да слагате колкото искате продукти в тях, да рекламирате определени категории, както и комисионната тогава ще варира от 2% до 12% според категорията.
Поздрави!
 
Здравейте,

Аз имам идея да действам и по този начин за сайта www.screen.bg .Към момента имам възможност да давам комисионна около 5 % .Сайта е на opencart , не съм тествал как работи системата, но ако има интерес ще я задействаме работата. Ако някой има интерес на лс или на най-добре info@screen.bg
 
Най-доволен съм от партньорските програми на Кокетна и Елмайра. Печеля дори и със блогове, които не са с модна насоченост, важно е само много жени да посещават сайта ми.
 
Афилиейт програмата на Dekoriray.me Ви предлага:

Множество продукти за промотиране
Множество банери
Дневни и Седмични плащания през: EasyPay. ePay, Ekont и др.
15% комисиона + 0.02лв за уникален клик
Невероятна конверсия


За повече информация.

 
Афилиейт програмата на Dekoriray.me Ви предлага:

Множество продукти за промотиране
Множество банери
Дневни и Седмични плащания през: EasyPay. ePay, Ekont и др.
15% комисиона + 0.02лв за уникален клик
Невероятна конверсия


За повече информация.
http://dekoriray.me/affiliate/index
 

Горе