SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Видео галерия в WP

Juve

New member
Сега ми се налага да създам видео галерия от 15 клипчета в блог който правя. Клипчетата са средно по 10-20мин. и се чудя дали не е по-добре да ги конвертирам във флаш и да сложа някакъв флаш плеар плугин в WP, защото като ги рипна стават по 50-80мб. Ще ги държа на хостинга. Някакви съвети в какво да ги конвертирам и кой плугин да ползвам, благодаря предварително.
 
Re: Видео галерия в WP

Според мен най-добре ги качваш в твой профил в youtube, първо няма да се притесняваш от хостинг-а и второ не забравяй, че от youtube идва не малко трафик ;)
 
Re: Видео галерия в WP

Според мен най-добре ги качваш в твой профил в youtube, първо няма да се притесняваш от хостинг-а и второ не забравяй, че от youtube идва не малко трафик ;)

Трафика не ме интересува ( можеш да ме цитираш :D ) искам да ги кача на хоста защото са малки и най-вероятно няма да се добавят повече.
 

Горе