SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Виж дали сайта ти има penalty в Google...

daka

New member
И така, как да видим дали чичко Гугъл не ни е пошляпал през PR-a?
Пишете hyves.yourdomain.tld и ако излезе ПР 4 на тулбара сте били лошо момче/момиче. Ако излезе 7-ца значи сайта Ви е прекалено нов, за да продавате връзки. :)))
едит: ако пр е 0 сайта ви е баннат
 
Последно редактирано:
Re: Виж дали сайта ти има penalty в Google...

Ахахах добър номер! Работи :) Само за хората като мене дето не им се получи от първият път просто слагате субдомейн на оригиналният си домейн с име: hyves ... да речем hyves.abv.bg и гледате PR :) Между другото дали мога да взема още информация по този начин например защо и кога съм сгрешил с чичо Гугал? Защото 1 сайт ми е проблемен :)
 
Re: Виж дали сайта ти има penalty в Google...

BTW, има ли някаква давност на PR наказанията? Че от близо година имам PR наказание на сайт и няма мърдане. Всичко друго е наред със сайта, само PR-a ми е проблем. :(
 
Re: Виж дали сайта ти има penalty в Google...

BTW, има ли някаква давност на PR наказанията? Че от близо година имам PR наказание на сайт и няма мърдане. Всичко друго е наред със сайта, само PR-a ми е проблем. :(
Eто този въпрос ме интересува и мен, ако някой знае нека сподели!
 
Re: Виж дали сайта ти има penalty в Google...

едит: ако пр е 0 сайта ви е баннат
дефинирай баннат?
 
Re: Виж дали сайта ти има penalty в Google...

Означава, че Google много бързо са реагирали :) макар и на някой все още да продължава да извежда данни

http://www.mediadonis.net/?p=378

UPDATE: Apparently it´s not working anymore! All sites are returning a PR0 at the moment. Pretty strange, right? I mean -> if it was bullshit or some kind of hoax, why was Google so incredibly fast to make it not work anymore…
 
Re: Виж дали сайта ти има penalty в Google...

Yahoo има 7
сайта им е прекалено нов да продава линкове
да се пробват след 10-тина годинки в TLA :))
 
Re: Виж дали сайта ти има penalty в Google...

В този сайт, където @oggin даде си пише, че 7ца означава, че сайта е ок, а не че е нов. :)
 
Re: Виж дали сайта ти има penalty в Google...

аз така или иначе не виждам и не разбирам смисъла от това .. нещо :)
кретал съм и досега без да си пиша кошери пред домейна :))))
 
Re: Виж дали сайта ти има penalty в Google...

Когато сайта е извън индекса за ключовите си думи.
Даде ми го на сайт, който си прави по 2500 посещения по ключовите си думи на ден. Така, че е трудно да е извън индекса.

Явно са го блокирали, но не навсякъде.
Код:
http://hyves.zeraha.org/
ми дава 4. Което отговаря на наказението там.
 
Re: Виж дали сайта ти има penalty в Google...

Какво общо имат изходящите връзки?
И каква е разликата между 3-4 връзки на някои сайтове и 20-30 продадени?
PS - гугъл брои ли адсенс връзките като "лоши"? (би било доста тъпо) :D
 
Re: Виж дали сайта ти има penalty в Google...

адсенс връзките не са връзки

"Какво общо имат изходящите връзки?"
сигурно нищо
и входящите кво ли общо имат. Изобщо ква е тая абстракция с връзките. Не вярвам във връзките, нито в изънземните
 

Горе