SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вирус в сайта ми

PYovchevski

New member
Здравейте, хванал съм някакъв вирус който постоянно бара кода по сайта ми. Слага си някакъв фрейм и си прави дириктории на хостинга ми. Оправих си сайта след това пак. Как мога да го изчистя този вирус и как да съм сигурен че го няма и че това няма да се повтори. Фрейма който слага в сайта е
<iframe src="<премахнат урл към вирус>" width=125 height=125 style="visibility: hidden"></iframe>

Моля помогнете ми :( Благодаря предварително.
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Вирус в сайта ми

Какъв софтуер ползваш за сайта си? CMS или?
 
Re: Вирус в сайта ми

Тези вируси станаха епидемия последно време :( Не е само с CMS-и и няма нищо общо с code injection или подобни техники.
 
Re: Вирус в сайта ми

Провери да не ти е заразен личния компютър и дали нямаш запазена букмарка за фтп достъп на него.
При мен се беше заразил един чист хтмл сайт по този начин. Като прегледах логовете на сървъра, видях че гадинката сама си качва...
 

Горе