SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вицове

ПОЗНАЙТЕ УЕБ БРАУЗЪРА

ПОЗНАЙТЕ УЕБ БРАУЗЪРА

guess-web-browser%25281%2529.jpg
 
За: Re: Вицове

За: Re: Вицове

@Alf
Само четвъртия не ми е ясен. Не виждам какво е това на снимката. Сигурно Chrome, по метода на изключването.

И според мен е хромирания, щом петия елемент сме наясно кой е сме го разбрали хахах
 
Re: За: Re: Вицове

Re: За: Re: Вицове

И според мен е хромирания, щом петия елемент сме наясно кой е сме го разбрали хахах

Ааа, това хром ще да е на снимката верно :). За петия ясно :D, хах.
Първия трябваше да е подпалена лисица, ама нищо ;)
 
За: Вицове

За: Вицове

Фейсбук статус :
„Бременна съм” :
Харесай - да го родя
Коментирай - да направя аборт
Сподели - Ако мислиш, че си бащата ...
 
За: Вицове

За: Вицове

Двама си пишат в фейсбук:
- Aре се видим утре да пием по кафе?
- Tи си първият човек, който успя да напише "бира" с четири правописни грешки!
 
За: Вицове

За: Вицове

Съобщение на CNN:
"Вчера на Антарктида бяха открити огромни залежи от нефт. Президентът Обама заяви, че САЩ ще направят това, което трябва, за да бъде незабавно свален кървавият режим на пингвините."
 
За: Вицове

За: Вицове

Съобщение на CNN:
"Вчера на Антарктида бяха открити огромни залежи от нефт. Президентът Обама заяви, че САЩ ще направят това, което трябва, за да бъде незабавно свален кървавият режим на пингвините."

3689_3724148546187_1005124898_n.jpg
 
За: Вицове

За: Вицове

Аз ще ви разкажа истински случай с мен и едно момиче от моя курс, когато бяхме студенти (голяма симпатяга и луда глава). Репликата ми беше породена от бегл спомен, от някакъв виц... Та караме лекции курса и по едно време въпросната колежка почва да софлира отзад и да задава някакви въпроси до преподавателя.. Той не и обърна внимание, защото (предполагам) не я чу. Въпросната колежка, а и до ден днешен добра приятелка така и не престана да се обажда, при което в един момент не се сдържах и и казах нещо от рода на

Аз: "Ти пък не се обаждай там отзад, да не те превърна в тиква.." (нямам ясен спомен вече) ... А тя ми отговоря
- "Е как пък ще стане това, бе, Атанасе?"
Аз: "Като те напълня със семе!"

Целия курс, заедно с професора падна от смях, че и въпросната колежка, която впрочем имаше досто добре развито чувство за хумор (за разлика от повечето гърли, които биха се засегнали в такъв случай) :D
 
Последно редактирано:
За: Вицове

За: Вицове

Т'ва няма как да не го пусна тука... :happy:

Дама разговаря с виден SEO експерт:
Дамата: Господине, правя анкета, може ли да ви задам един прост въпрос?
Експерта: Разбира се че може!
Дамата: Какви са средните ви доходи?
Експерта: Средните ми доходи са около 200 000$.
Дамата: Извинете, имах предвид за средните ви МЕСЕЧНИ доходи?
Експерта: О, извинете, аз помислих, че питате за дневните.
 
Re: Вицове

@borislav123
Брей, тоя явно не обича да му пипат цигарите :D. Или иконома му е Арнолд Шварценегер и така го поддържа във форма.

@Poltargaista
Хаха. Тоя, сайт за наркотици ли оптимизира :D
 
За: Вицове

За: Вицове

How to Rank #1 on Google - By Matt Cutts

 

Горе