SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вкарване на Javascript в PHP

muslim

Husein
Здравейте,

Мъча си мозъка с нещо, което въобще не ми е ясно, понеже както знаете с програмирането съм много зле, та кода ми е следния:

Код:
echo( '<br /><div class="social-button-container">
<div class="social-button1">
                    <div class="fb-like" data-send="false" data-layout="button_count" data-width="100" data-show-faces="false"></div>
                </div>
                             <div class="social-button2">
                    <a href="https://twitter.com/share" class="twitter-share-button">Tweet</a><script>!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");</script>
                </div>
<div class="social-button4">'.
do_shortcode('[pinit count="horizontal"]').'
</div>
                <div class="social-button3">
                    <div class="g-plusone" data-size="medium" data-width="100" data-href="#"></div></div>
<div class="social-button5">
</div>
</div><br /><br />' );

искам между

Код:
<div class="social-button5">
</div>

да вкарам следния javascript код

Код:
<script type='text/javascript'>
svejo_url='';
svejo_skin='compact';
</script>
<script src='http://svejo.net/javascripts/svejo_button.js'></script>

Някой може ли да ми помогне? Благодаря предварително на мераклията!
 
За: Вкарване на Javascript в PHP

За: Вкарване на Javascript в PHP

Смени на долния код единичните кавички с двойни и смело копи-пействай. Иначе, просто пред всяка единична кавичка трябва да сложиш \ за да го ескейпнеш
 
За: Вкарване на Javascript в PHP

За: Вкарване на Javascript в PHP

Ей добре, че сте вие! Благодаря ви много!
 
За: Вкарване на Javascript в PHP

За: Вкарване на Javascript в PHP

Най-добре го направи като поставиш HTML/JavaScript кода между ?> и <?php

Иначе горната щуротия с ескейпването на кавичките не се прави когато имаш толкова много код - става нечетимо!
 

Горе