SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Внимавайте с трафика от соц. мрежи и обяви

Re: Внимавайте с трафика от соц. мрежи и обяви

Прочетох набързо дискусията, но никъде не видях, че " на много хора им е изгорял Адсенс акаунта".

Отделно смятам, че си могъл да се държиш малко по-възпитано с въпросното "девойче", което във форума има близо 25 000 отговора, и е помогнало на доста хора.

В свободното си време, безвъзмездно.
 
Re: Внимавайте с трафика от соц. мрежи и обяви

Ами, ако я прочетеш ненабързо, може и да го намериш...

Благодаря ти за съветите относно "некултурното" ми поведение, няма да ги взема предвид. Не мисля, че щом не съм ѝ лизал за*дника, не съм се държал културно.
 
Re: Внимавайте с трафика от соц. мрежи и обяви

Прочетох набързо дискусията, но никъде не видях, че " на много хора им е изгорял Адсенс акаунта".
например това навява такива мисли:
We frequently see publishers here whose accounts have been disabled for such things - or at least have had adserving disabled to the website being promoted. In a few cases, adsense was very clear that the issue was in fact facebook.

Отделно смятам, че си могъл да се държиш малко по-възпитано с въпросното "девойче", което във форума има близо 25 000 отговора, и е помогнало на доста хора.

В свободното си време, безвъзмездно.
Определено подкрепям!

Благодаря ти за съветите относно "некултурното" ми поведение, няма да ги взема предвид. Не мисля, че щом не съм ѝ лизал за*дника, не съм се държал културно.
Мда трябваше и тя да те благослови направо и да не си губи времето с теб... по твоята собствена логика.
 
Re: Внимавайте с трафика от соц. мрежи и обяви

nikoladd, не е същото, защото аз не съм се писал доброволец... второ, това, че я карам да обясни по-подробно, не означава, че съм се държал некултурно... ако се бях държал некултурно, щяха да са ме изгонили оттам...

брях, много "кавалери" в този форум :D
 
Re: Внимавайте с трафика от соц. мрежи и обяви

Да ползвам темата и да питам нещо свързано с това.
В адсенс акаунта си съм задал позволени сайтове и постоянно ми излиза съобщение, че рекламите ми се показват на неоторизирани сайтове - а именно фейсбук.
Как реклами с мой пуб-номер се показват във фейсбук и това ли е причината да банват акаунти, които предполагам не са си задали ограничение за показване на рекламите на конкретни сайтове
 

Горе