SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въвежда се 10 дневен бан за офтопик в "Пазар"

Re: Въвежда се 10 дневен бан за офтопик в "Пазар"

еми ок, огледах всички места, където би могли да седят едни нормални форумни правила, и не ги намерих.
намерих само един нетранслейтнат FAQ
Считам го за мои проблем.


_______________
отивам тогава да правя компания на netsurfer :)
 
Re: Въвежда се 10 дневен бан за офтопик в "Пазар"

да ме банваш със "задна дата" по закона от новата алинея е слабо казано аматьорско.
ако някога не те мързи може да си транслейтнеш ланг файловете и да сложиш правилата на видно място и да започнеш да банваш СЛЕД като пуснеш новите правила и ги обявиш и тях също гласно и очевидно.

до тогава... и сам си знаеш качеството на форума.

Поздрави


__________________
провал провал провал провал
 
Последно редактирано:
Re: Въвежда се 10 дневен бан за офтопик в "Пазар"

Всъшност не съм те баннал заради новите правила а заради старите (10 дни): http://www.webmasterbg.org/showthread.php?p=54058#post54058

Честно казано няма да ми липсваш, ако след това продължиш да ни лишаваш от арогантното си присъствие.
 
Re: Въвежда се 10 дневен бан за офтопик в "Пазар"

Когато ми са налага да банвам някой, го правя по необходимост, а не за лично удоволствие.

кой лъжеш, себе си или нас? :)
мисли над този въпрос днес
 
Re: Въвежда се 10 дневен бан за офтопик в "Пазар"

кой лъжеш, себе си или нас? :)
мисли над този въпрос днес

Не мислех да ти отговарям, още повече, че ти не би следвало да отговориш (поне 10 дни), но все пак:

Предпочитам един, два или 100 хейтъра по-малко тук, пред нови теми като тази.

А докато те няма, не забравяй, че форуми има много, но точно в този провален форум, хейтърските изпълнения не са на почит.

Айде със здраве.

ПП:
Банването на някои вълчета с нова козинка е истинско удоволствие. Изключение, в подкрепа на правилото.
 
Последно редактирано:

Горе