SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Външен сайтмап

wowfan

New member
Здравейте, имам един сайт, който не се хоства на мой хостинг и няма как да кача сайтмап там. Възможно ли е да си генерирам сайтмап с програма и да го сложа на друго място (на друг хостинг) за да я субмитна в гуугле?
 
Re: Външен сайтмап

wowfan, направи една страница с html sitemap и сложи линк към нея от всяка страница. Ефекта ще е почти същия, ако не и по-добър
 
Re: Външен сайтмап

зависи от сайта, за WP има плъгини - аз ползвам този http://www.dagondesign.com/articles/sitemap-generator-plugin-for-wordpress/ или си правя страница в която извиквам архива на всички постове. За къстъм сайтове или други платформи според случая, но ако имаш xml sitemap става лесно, с лека преработка
 
Re: Външен сайтмап

wowfan, направи една страница с html sitemap и сложи линк към нея от всяка страница. Ефекта ще е почти същия, ако не и по-добър


Здравей,
Направих го по твоя начин, но не съм сигурен дали е както трябва. Ще ти пратя линка на лично защото тук не може да го постна и те моля да погледнеш. Линка е най - долу и се показва на всяка страница.
Благодаря ти предварително
 

Горе